Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Novembrī divas dienas seniori bez iepriekšējas pieteikšanās varēs noformēt Jelgavas iedzīvotāja karti

Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) Svētes ielā 33 aicina seniorus un politiski represētās personas izmantot iespēju 28. un 29. novembrī no pulksten 9.30 līdz 17 noformēt Jelgavas iedzīvotāja karti bez iepriekšējas pieteikšanās visas dienas garumā, lai neveidotu rindu, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai seniori un politiski represētās personas arī nākamgad varētu saņemt pašvaldības atbalstu braukšanas maksas segšanai pilsētas autobusos, līdz gada beigām ir jānoformē jaunā Jelgavas iedzīvotāja karte jeb “City Key” karte. Būtiski uzsvērt, ka novembra beigas ir pēdējais termiņš, kad iespējams noformēt jauno karti, lai pašvaldības atbalstu braukšanas maksas segšanai pilsētas autobusos varētu saņemt jau no janvāra sākuma. Kartes izgatavošana prasa laiku, tāpēc tiem, kas karti ieradīsies noformēt tikai decembrī, jārēķinās, ka tā var netikt izgatavota līdz 1. janvārim.

Jelgavas iedzīvotāja karti ZRKAC var noformēt arī pirmdienās no pulksten 14 līdz 19 un ceturtdienās no pulksten 9 līdz 15, iepriekš piesakoties pa tālruni 63082101. Ierodoties noformēt karti, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam. Personas fotografēšana tiek nodrošināta ZRKAC.

Jāatgādina, ka pensionāriem un politiski represētajām personām pašvaldība ar Jelgavas iedzīvotāja karti nodrošina 20 bezmaksas braucienus mēnesī pilsētas autobusos.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.