Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Oktobrī startēs Jelgavas čempionāts basketbolā

Lai popularizētu un attīstītu amatieru basketbolu Jelgavā, paaugstinātu sportisko meistarību un fizisko sagatavotību un veicinātu iedzīvotāju iesaistīšanos aktīvās un regulārās sporta nodarbībās, oktobrī startēs 2022. gada Jelgavas čempionāts basketbolā. Komandu pieteikumi tiek pieņemti līdz 6. oktobrim, informē Jelgavas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Komandas pieteikums līdz 6. oktobra pulksten 23.59 jāiesūta pa e-pastiem info@bkjelgava.lv un d.bluma@hotmail.com, tādējādi apliecinot komandas gatavību startēt sacensībās un pildīt nolikumā noteiktās saistības. Maksimālais dalībnieku skaits komandas pieteikumā – 16 spēlētāji, kuri dzimuši 2006. gadā vai ir vecāki. Komandas sastāvu sacensību laikā nav atļauts mainīt vai papildināt. Komandas pieteikumā var būt ne vairāk kā viens spēlētājs, kas 2022./2023. gada sezonā piedalās “Ramirent” nacionālās basketbola līgas čempionātā, ja sacensību galvenajai sekretārei iesniegta spēlētāja pārstāvētā kluba/komandas rakstveida atļauja. Jelgavas čempionātā nevar piedalīties spēlētāji, kuri pieteikti dalībai FIBA, Latvijas–Igaunijas basketbola līgai vai kādas citas valsts augstākajā līgā. Dalības maksa ir 200 eiro no komandas.

Jelgavas čempionāts sāksies 15. oktobrī un ilgs līdz decembrim. Spēles notiks saskaņā ar Jelgavas čempionāta nolikumu un FIBA oficiālajiem basketbola noteikumiem un godīgas spēles (fair-play) principiem, kā arī ar FIBA oficiālajām noteikumu izmaiņām, interpretācijām un papildinājumiem.

Pirmās vietas ieguvēji kļūs par 2022. gada Jelgavas čempioniem basketbolā, un tiks apbalvoti ar medaļām un kausu, savukārt 2. un 3. vietas ieguvēji tiks apbalvoti ar medaļām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sacensības organizē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Sporta servisa centrs” sadarbībā ar biedrību “Basketbola klubs “Jelgava””.

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.