“Olimp/Venta 2002” nespēj salauzt “Zemgale/LLU” plānus (FOTO)

“Zemgale/LLU” hokejisti noņēmuši ķiveres valsts himnas skanēšanas laikā | Foto: Ruslans Antropovs

Hokeja komanda “Zemgale/LLU” ar pārliecinošu rezultātu 7:1 (2:0; 2:1; 3:0) mājas spēlē uzvarēja Latvijas čempionus “Olimp/Venta 2002”. Pretinieks visu spēli provocēja jelgavniekus, bet tā arī nespēja salauzt to plānus.

“Zemgale/LLU” galvenais treneris Artis Ābols labi sagatavoja hokejistus spēlei, kuri pārņēma ripas kontroli no pirmām spēles minūtēm. Viesi netiekot pie ripas aktīvi izmantoja fiziskos paņēmienus uz pārkāpuma robežas.

Jelgavnieki izvairījās no provokācijām, kas ļāva pirmajā trešdaļā gūt divus vārtus. Uzbrucēji Roberts Jekimovs un Edgars Kulda minūtes laikā divas reizes ieraidīja ripu Kārļa Zakrevska sargāto vārtu labajā augšējā stūrī, izvirzot “Zemgale/LLU” vadībā ar rezultātu – 2:0.

Rīdzinieki uz otro trešdaļu iznāca ar jaunu vārtsargu, bijušo Jelgavas Ledus sporta skolas audzēkni – Rūdolfu Gustu Lazdiņu. “Olimp/Venta 2002” hokejisti kādu brīdi spēja izmantot jelgavnieku banālas kļūdas un apdraudēt Riharda Cimermaņa sargātos vārtus.

Tomēr vārtus šajā trešdaļā pirmie guva “Zemgale/LLU” hokejist. Pēc Roberta Jekimova raidījuma, vārtsargs ripu atsita, bet tā trāpīja Roberta Vītola krūtīs un ielidoja vārtos – 3:0. Rīdzinieku provokatīvas darbības noveda viņus pie noraidījumiem. Vienu no tiem izmantoja uzbrucējs Klāvs Veinbergs – 4:0.

Par nelaimi arī jelgavnieki nonāca mazākumā un tas ļāva Kirilam Tambijevam gūt vienus vārtus “Olimp/Venta 2002” labā – 4:1.

Trešā trešdaļa vairāk atgādināja boksa ringu, kurā jelgavniekiem izdevās gūt trīs vārtus. Ar vārtu guvumiem atzīmējas Daniels Andersons, Renārs Kārkls un Artūrs Ozoliņš – 7:1. Vairāku kautiņu rezultātā jelgavnieku rindās nākamajā spēlē nevarēs spēlēt Renārs Kārkls un Roberts Petrovičs. Rīdziniekiem nevarēs piedalīties četri hokejisti.

Nākamo spēli “Zemgale/LLU” aizvadīs jau ceturtdien 10. martā izbraukumā tiekoties ar HS “Rīga” hokejistiem.

Vārtu guvēji

“Zemgale/LLU”: 05:35 Roberts Jekimovs (Veinbergs, Ozols); 06:48 Edgars Kulda (Grekovs); 27:15 Roberts Vītols (Vilmanis, Jekimovs); 35:19 Klāvs Veinbergs (Strādnieks, Petrovičs) – vairākums; 43:13 Daniels Andersons (Roķis); 48:04 Renārs Kārkls (Andersons, Kulda) – vairākums; 57:35 Artūrs Ozoliņš.

“Olimp/Venta 2002”: 37:17 Kirils Tambijevs (Jass) – vairākums.