Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ozolniekos noslēgušies Iecavas krastmalas ielas izbūves darbi

Trešdien, 19. janvārī, autotransporta kustībai tiks atvērta jaunizbūvētā Iecavas krastmalas iela Ozolniekos, nodrošinot ērtāku piekļūšanu ēkai Rīgas ielā 29, kur atrodas PII “Pūcīte” filiāle un Ozolnieku bibliotēka, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Turpmāk, lai nokļūtu uz Rīgas ielu 29, autovadītājiem rotācijas aplī jāizvēlas nobrauktuve uz Skolas ielu (norāde “centrs 0,5”), secīgi veicot labo pagriezienu jau uz jaunizbūvēto Iecavas krastmalas ielu.


Būtiski, ka arī autovadītājiem, kuri brauc virzienā no Ozolnieku vidusskolas pa Skolas ielu, nepieciešams braukt līdz Rīgas ielas rotācijas aplim, izbraukt apli un doties pretējā braukšanas virzienā, izdarot labo pagriezienu uz Iecavas krastmalas ielu. Kreisais pagrieziens no Skolas ielas uz jaunizbūvēto ielas posmu ir aizliegts!


Savukārt izbraukšanai no Rīgas ielas 29 autovadītājiem jāizmanto ierastais maršruts – uzbrauktuve uz Rīgas ielu, pagrieziens pa labi un kustība pa rotācijas apli.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.


Lai organizētu drošu cilvēku pārvietošanos līdzās pirmsskolas izglītības iestādei, izbūvētajā ielas posmā ir atļauta vienvirziena satiksme un noteikts braukšanas ātruma ierobežojums līdz 30 km/h.


Iecavas krastmalas ielas izbūvi no rotācijas apļa līdz Rīgas ielai 29 veica SIA “Mitbau AC”, būvuzraudzību nodrošināja SIA “Verstis”, projektētājs SIA “Arbeka”. Projekta kopējās izmaksas 102 730,38 eiro ar PVN.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.