Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Ozolnieku iedzīvotāji pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma

No 2024. gada 21. februāra Ozolnieku pagasta iedzīvotāji Latvijas Pasta pakalpojumus saņems savā dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Pastnieka apmeklējumu var pieteikt katru darbdienu, sazinoties ar Latvijas Pasta klientu atbalsta tālruni: 27008001 vai 67008001. Pastnieka vizīte ir bez maksas. Pasta pakalpojumus bez iepriekšēja pieteikuma Ozolnieku iedzīvotāji varēs saņemt arī Pasta centrā Jelgava, kas atrodas Jelgavā, Katoļu iela 2B.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Transformējot Latvijas Pasta darbību uz mūsdienīgu un ilgtspējīgu, kā arī pielāgojot to reālām klientu vajadzībām, Ozolnieku iedzīvotāji turpmāk pasta pakalpojumus saņems ekonomiski saimnieciskā un klientiem īpaši draudzīgā veidā – dzīvesvietā pēc pieprasījuma. Secīgi, pastnieks pēc pieprasījuma ieradīsies klienta dzīvesvietā nākamajā darba dienā laikā no plkst. 8.00 līdz 16.30. Pasta pakalpojumus varēs saņemt arī Pasta centrā Jelgava.

Pastnieka sniegtie pasta pakalpojumi klienta dzīvesvietā ir izdevīgi, droši un ērti, jo pastnieks klienta dzīvesvietā sniedz tos pašus pakalpojumus, kas pieejami pasta nodaļā: vēstuļu korespondences un pasta paku sūtījumu piegādi, pieņemšanu un nosūtīšanu, pastmarku un aplokšņu iegādi, preses izdevumu abonēšanu, naudas pārvedumu un pensijas saņemšanu, komunālo un citu rēķinu apmaksu, iemaksas Pasta norēķinu sistēmas (PNS) kontā u.c.

Saņemot aicinājumu par sūtījuma izņemšanu, Ozolnieku iedzīvotāji var pieteikt sūtījuma bezmaksas piegādi savā dzīvesvietā, piesakot to pa tālruni 27008001 vai 67008001. Bez iepriekšēja pieteikuma sūtījumus var saņemt arī Pasta centrā Jelgava. Ozolnieku iedzīvotāji ir aicināti izmantot arī pakomātu priekšrocības. Ozolniekos pakomāts ir novietots Meliorācijas ielā 2, savukārt Jelgavā – Dobeles šosejā 47a, Rīgas ielā 11a, Rīgas ielā 50, Katoļu ielā 18, Rūpniecības ielā 77A, Meiju ceļā 10 un Akadēmijas ielā 20. Latvijas Pasta pakomātu karte atrodama šeit.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildus atgādinām, ka Ozolniekos vēstuļu kastītes atrodas Skolas ielā 1B un Skolas ielā 9. 

Ozolnieku iedzīvotājiem, kuri izmanto PNS pakalpojumu, Latvijas Pasts piedāvā arī VISA maksājumu debetkartes priekšrocības. Ar šo karti, kas ir saistīta ar PNS kontu, var norēķināties tirdzniecības vietās un iepirkties internetā, kā arī izņemt skaidru naudu gan pasta nodaļās, gan jebkurā bankomātā.

Latvijas Pasts Ozolnieku klientiem piedāvā arī alternatīvus pensiju saņemšanas veidus, piemēram, ar pastnieka palīdzību, pārskaitījuma formātā, izmantojot Latvijas Pasta VISA karti, vai Pasta centrā JelgavaLatvijas Pastam ir līgums ar VSAA par pensiju piegādi saņēmēju dzīvesvietā. Šo risinājumu izmanto vairāk nekā 50 tūkst. Latvijas senioru, un šis skaidras naudas piegādes pakalpojums klientam izmaksās 2,39 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ozolnieku iedzīvotāji par pasta pakalpojumu saņemšanas iespējām tiks informēti ar īpašiem paziņojumiem savās pastkastītē. Jautājumu gadījumā par Latvijas Pasta sniegtajiem pakalpojumiem, kā arī saņemt citu atbalstu, klienti aicināti sazināties, zvanot: 67008001 vai 27008001; vai rakstot: info@pasts.lv.

Informāciju sagatavoja VAS Latvijas Pasts

Foto: pasts.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.