Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pabriks Jelgavā vadīs vieslekciju studentiem par patriotismu un iesaisti valsts aizsardzībā

Rīt, 26. oktobrī, Jelgavā aizsardzības ministrs Artis Pabriks vadīs vieslekciju Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes kursa “Pamatzināšanas valsts aizsardzībai” studentiem “Pilsoniskais patriotisms, pilsoņa nozīme un pienākumi valsts drošības kontekstā,” informē Aizsardzības ministrija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lekcijā piedalīsies arī Zemessardzes 4 Kurzemes brigādes 52. kaujas atbalsta bataljona komandieris pulkvežleitnants Arvis Zīle.

Studiju kursā “Pamatzināšanas valsts aizsardzībai” studenti iepazīstas ar valsts aizsardzības pamatprincipiem, pilsoņa pienākumiem valsts apdraudējuma gadījumā un apgūst militārās pamatiemaņas, piedaloties Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljona vadītās praktiskās nodarbībās.

Studiju kursu apgūst Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitātes Meža fakultātes pamatstudiju programmu “Mežzinātne”, “Mežinženieris” un “Kokapstrāde” studenti, un augstskola to īsteno sadarbībā ar Aizsardzības ministriju, Nacionālajiem bruņotajiem spēkiem un Zemessardzes 52. kaujas atbalsta bataljonu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas Biozinātņu un tehnoloģiju universitāte ir pirmā augstskola Latvijā, kas kādā no studiju programmām ieviesusi obligāto studiju kursu par valsts aizsardzību.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.