Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Palīdzi bērniem redzēt! Aicina ziedot briļļu ietvarus“OptiO” aicina ziedot nevajadzīgos bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus “Mobilā veselības aprūpes centra” (MVAC) acu veselības programmai. Ziedotie ietvari tiks nodoti bērniem, kuriem brilles ir ļoti nepieciešamas, taču trūkst līdzekļu to iegādei. Briļļu ietvarus iespējams ziedot ikvienā “OptiO” veikalā visā Latvijā, informē akcijas rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī briļļu ietvari ir tikai puse no brillēm daudzām ģimenēm visā Latvijā tas ir nozīmīgs atbalsts, kas palīdz nodrošināt skaidru redzi bērniem, kuriem ikdienā nepieciešams lietot redzes korekcijas līdzekļus. Acu veselības programmas ietvaros, MVAC ārsti rūpīgi piemeklē bērnam atbilstošākos briļļu ietvarus un dod tos lietošanā, savukārt piemērotas lēcas ģimene sagādā pati, pamatojieties uz ārsta izrakstīto recepti. Tāpēc MVAC sadarbībā ar “OptiO” aicina ziedot bērnu un jauniešu briļļu ietvarus jebkurā “OptiO” veikalā, lai sniegtu atbalstu briļļu iegādē tiem, kam tas ir patiešām nepieciešams.

“OptiO” galvenā optometriste Aiga Ozoliņa: “Lai bērni ikdienā justos komfortabli un veiksmīgi integrētos sabiedrībā, būtiska loma ir redzes kvalitātei. Cilvēki ar acīm uztver gandrīz 80% no apkārt esošās informācijas, tāpēc ir svarīgi sekot līdzi redzes labsajūtai un lieto redzes korekcijas līdzekļus, ja tas ir nepieciešams. Bieži vien, ja problēmas netiek novērstas, bērniem nākas saskarties ar diskomfortu – apgrūtinātu spēju koncentrēties, nogurumu, galvassāpēm. Tāpēc esam gandarīti, ka varam būt daļa no šīs atbalsta programmas, un palīdzēt nodrošināt labu redzi tiem bērniem un jauniešiem, kam tas ir nepieciešams. Aicinu ikvienu, kam ir iespēja, nākt un ziedot ietvarus, lai sniegtu iespēju bērniem redzēt labi ik dienu.”

“Mobilā veselības aprūpes centra” populārākais pakalpojums ir acu ārsta konsultācijas. Ik gadu MVAC veic aptuveni 1650 redzes pārbaudes, katram trešajam bērnam tiek konstatētas redzes problēmas un ir nepieciešams brilles. Lai sniegtu iespēju saņemt kvalitatīvu redzes aprūpi bērniem, kam tā ir nepieciešama, briļļu ietvarus ziedot ir pavisam vienkārši:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.
  • dodies uz kādu no “OptiO” veikaliem visā Latvijā;
  • nodod sev nevajadzīgo brilļu ietvaru veikala darbiniekiem.

“Mobilās veselības aprūpes centrs” ir labdarības organizācijas “Ronald McDonald House Charities Latvija” (RMHC Latvija) programma. Tās galvenā misija ir nodrošināt pakalpojumu pieejamību, kas tieši ietekmē bērnu veselību un labklājību visā Latvijā. Sadarbībā ar Bērnu klīniskās universitātes slimnīcas ārstiem MVAC nodrošina savlaicīgas un kvalitatīvas bezmaksas ārstu konsultācijas bērniem un jauniešiem tuvāk viņu dzīvesvietai. Komandā darbojas 23 ārsti un nodrošina bērnu pneimonologa, otolaringologa, bērnu neirologa, oftalmologa, fiziskās rehabilitācijas medicīnas ārsta, logopēdijas speciālista, alergologa, bērnu endokrinologa, bērnu gastroentrologa, dermatologa un bērnu ķiruga/ortopēda konsultācijas.

Ziedot bērnu un pusaudžu briļļu ietvarus “OptiO” veikalos iespējams līdz 2023. gada 31. maijam. Veikalu saraksts: https://optio.lv/lv/kontakti/

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.