Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Par apkaimju idejām balsojumā saņemtas 1315 jelgavnieku balsis

20. augustā Jelgavas pašvaldības mājaslapā noslēdzās balsojums par nevalstisko organizāciju un privātpersonu iesniegtajām apkaimju teritoriju attīstības idejām. Kopumā balsojumā saņemtas 1315 jelgavnieku balsis un visvairāk balsots par attīstības ideju “Būvējot vērtības!”, kas paredz Romas ielas rajonā veidot bērnu sporta un rotaļu laukumu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pēc balsojuma apkopošanas, apkaimju attīstības ideju konkursa vērtēšanas komisija pārskatīs iespējas realizēt iesniegtās idejas un katra balsojumam nodotā projekta finanšu tāmi. Pēc tam komisija paziņos idejas, kas tiks realizētas.

Kopējais pašvaldības finansējums iesniegto ideju īstenošanai šogad ir 30 tūkstoši eiro, bet vienas idejas īstenošanai tas nedrīkst pārsniegt 15 000 eiro. Iedzīvotāju balsojumam bija nodotas piecas apkaimju teritoriju attīstības idejas. Finansējuma piešķiršanai bija virzīti projekti, kas atbilst šādiem kritērijiem: projekta īstenošanas vieta ir sabiedrībai pieejama, publiskā lietošanā esoša ārtelpa; īstenojot projektu, tiek uzlabota apkaimes publiskā infrastruktūra, un šiem uzlabojumiem ir sabiedriski nozīmīga vērtība; projektam nedrīkst būt komerciāls, reliģisks vai politisks raksturs.

Konkursa mērķis ir veicināt Jelgavas apkaimju attīstību, iesaistīt iedzīvotājus apkaimju attīstībā, radīt publiski pieejamus uzlabojumus pilsētvidē, veicinot iedzīvotāju sadarbību un radošumu. Vienlaikus pašvaldība iegūst atgriezenisko saiti par nepieciešamajiem pilsētvides uzlabojumiem, kas ir svarīgi jelgavniekiem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

PROJEKTI

1. “Būvējot vērtības!”

BALSIS 616

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

2. “Piknika vieta ar iespēju izmantot grilu. Piknika vieta būtu brīvi pieejama visiem iedzīvotājiem”

BALSIS 312

3. “Dzeramā ūdens brīvkrāns Pasta salā”

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

BALSIS 188

4. Jelgavas pašvaldībai piederošā koplietošanas ceļa ar kad. Nr. 09000040544 daļēja asfaltēšana”

BALSIS 172

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

5. “Sakārtotībai un skaistumam”

BALSIS 27

Foto: Jelgava.lv arhīvs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.