Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Par augstiem sasniegumiem mācību olimpiādēs un konkursos Jelgavā sveikti 92 skolēni

Lai pateiktos par ieguldīto darbu, tradicionāli Jelgavas pilsētas svētku laikā tiek sumināti skolēni, kuri mācību gadā uzrādījuši teicamus rezultātus mācību priekšmetu olimpiādēs, dažādos konkursos un zinātniski pētniecisko darbu konferencē. Trešdienas vakarā Jelgavas kultūras namā paldies teikts 92 pilsētas skolēniem un 67 viņu pedagogiem, kuri jaunajai paaudzei palīdz sasniegt virsotnes, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza atzina, ka, gaidot šo tikšanos, domājusi par divām būtiskām lietām, kas, ir svarīgas mums katram – par laiku un vērtībām. “Izglītībā šis laiks ir bijis lielu pārmaiņu, attīstības un izaugsmes laiks. Skolotāji un skolēni zina, ka mēs visi esam iesaistīti jaunā mācību satura apguvē, mums nav viegli, bet mēs kopā to darām, pārvaram problēmas,” sacīja Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītāja Gunta Auza, norādot, ka pilsētā ir divas skolas – Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzija un Jelgavas 5. vidusskola –, ar vienādiem skolas moto “Mainies uz augšu!”. “Un šis moto šodien ir ļoti nozīmīgs – mums visiem ir jāmainās uz augšu, visdziļākajās vērtībās balstoties,” tā G.Auza.  

Jelgavas skolēni šajā mācību gadā, iegūstot godalgotas vietas vai atzinības, sevi apliecinājuši dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs, Latvijas skolēnu 46. zinātniski pētniecisko darbu konferencē, starptautiskajā matemātikas konkursā “Ķengurs 2022”, fizikas konkursā “FIZMIX Eksperiments 2022”, Latvijas un ārvalstu skolēnu atklātajā radiotehnikas konkursā, “Firts LEGO League” sacensībās, profesionālās meistarības konkursā “Krēsls 2022”, nacionālajā jauno profesionāļu meistarības konkursā “SkillsLatvia 2022”, Starptautiskajā frizieru meistarības konkursā “Baltic Beauty 2022”, Starptautiskajā pūšaminstrumentu spēles jauno izpildītāju konkursā “Wild stars 2022”, koka pūšaminstrumentālistu konkursā, starptautiskajā bērnu mākslas izstādē konkursā “Lidice 2021”, 52. pasaules skolēnu mākslas izstādē un citos konkursos.

Pateicībā par paveikto Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš skolēniem un skolotājiem pasniedza Pateicības rakstus un dāvanas ar Jelgavas simboliku.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.