Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Par centimetriem un sekundēm – pret lietu un vēju (FOTO)

Ap trim simtiem 2009.–2011. gadā dzimušu sportistu no visas Latvijas Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā pulcēja sacensības vieglatlētikā bērniem. Ņemot vērā laikapstākļu prognozes, atbraukušie acīmredzot bija gatavi cīnīties ne vien par metriem un centimetriem lēkšanas sektoros vai sekundēm skriešanas celiņā, bet arī ar vēja brāzmām un rītapusē vēl itin spēcīgajām lietavām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kopš 2018. gada šādu plašu iespēju vienā pasākumā salīdzināt spēkus trijās vecuma grupās vairākās disciplīnās jaunajiem vieglatlētiem sagādā Jelgavas Sporta servisa centrs (JSSC) sadarbībā ar Jelgavas Vieglatlētikas klubu (JVK). Sacensību galvenā tiesnese JSSC sporta pasākumu organizatore Aļona Fomenko, vērtējot kuplo dalībnieku skaitu visai netīkamajos laikapstākļos, pauž prieku arī par mazo sportistu lielo izturību. “315 dalībnieku saraksts aptver vai visu Latviju. Šķiet, iepriekš tajā nebija redzēti liepājnieki, kas jau paspējuši ierakstīt labas atsauksmes. Mūspusi pirmoreiz pārstāvēja arī Ozolnieku Sporta skola,” viņa atzīmē jaunpienācējus.

Jelgavu pārstāvēja ap 30 audzēkņu no BJSS un Vieglatlētikas kluba treneru A.Fomenko, Santas Lorences un Markusa Anzenava vadībā, Jelgavas novada Sporta centru – ducis treneru Lailas Nagles un Ingas Miķelsones-Leimanes aizbilstamo, deviņus Ozolnieku sportistus bija atvedis treneris Andis Anškins. Godalgas, protams, tika labākajiem, taču savus spēkus un darāmo to audzēšanai varēja novērtēt ikviens.

Atzīstami, ka goda pjedestālu iekaroja arī vairāki mājinieki, turklāt Emīlija Brauna (treneres S.Lorence un A.Fomenko) ar sasniegto 300 metru skrējienā un tāllēkšanā ieņēma attiecīgi trešo un sesto aili augstvērtīgāko rezultātu guvēju desmitniekā, bet Emīliju Vīksnu (M.Anzenavs) šā saraksta astotajā ailē ierindoja 600 metru skrējiena rezultāts.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Mājinieku izcīnītās medaļas savās vecuma grupās

ZELTS

Emīlija Brauna 300 m (BJSS) Eva Dorbe 300 m (BJSS) Emīlija Vīksna 600 m (BJSS) Ričards Deribo 300 m (JVK) Elza Černuho 60 m/b (JNSC)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

BRONZA

Roberts Marnauza 1000 m (BJSS) L.Grieze-Putniņa, E.Černuho, Juris Kalnietis, Kristers Balans 4×100 metru stafetē (JNSC)

SUDRABS

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Emīlija Brauna tāllēkšanā (BJSS) Anastasija Fomenko 60 m/b (BJSS) Laura Grieze-Putniņa 60 m (JNSC) Elza Černuho bumbiņas meš. (JNSC) R.Deribo, Roberts Marnauza, Elīza Anna Gedrovica, Adelīna Tutova 4×100 metru stafetē (BJSS)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.