Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Par godu ledus skulptūru festivālam klases aicina veidot kolāžu par pasaules dārgumiem

Nākamā gada ieskaņā no 28. janvāra līdz 4. februārim Jelgavā jau 25. reizi notiks Starptautiskais ledus skulptūru festivāls, ledus mākslas darbos attēlojot pasaules dārgumus. Jelgavas pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina iejusties mākslinieku lomās arī Latvijas skolu 1.–4. klašu kolektīvus, un par godu festivāla ceturdaļgadsimta jubilejai ar saviem darbiem piedalīties kolāžu konkursā. Arī skolēniem šā gada konkursa tēma ir “Pasaules dārgumi”, darbus var iesniegt līdz 12. janvārim.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Katra klase konkursam var iesniegt vienu kolektīvi veidotu kolāžu. Darbam obligāti jābūt A2 izmērā, un tā izveidē var tikt izmantoti visdažādākie materiāli un tehnika. “Griezt, līmēt, zīmēt vai krāsot – aicinām strādāt kopā un būt radošiem idejās, tehnikās un materiālos,” dalībai konkursā uzrunā pašvaldības iestādes “Kultūra” producents Gundars Caune, akcentējot: izveidotā darba aizmugurē nepieciešams pielīmēt pieteikuma anketu ar aizpildītu informāciju, minot pilsētu vai novadu, iestādi, klasi, skolēnu skaitu, kā arī pārstāvja kontaktus – mobilo tālruni un e-pastu. Tāpat, darba priekšpusē (kādā no stūriem vai iekļaujot kolāžā) organizatori aicina uzrakstīt pilsētu vai novadu, iestādi un klasi. Pieteikuma anketa un konkursa nolikums pieejams ziņas pielikumā un iestādes “Kultūra” tīmekļvietnē www.kultura.jelgava.lv.

Konkursa uzvarētāji saņems apmaksātu braucienu visai klasei uz 25. Starptautisko ledus skulptūru festivālu un atpakaļ, kā arī ielūgumus uz festivālu. Savukārt, ja 1. vietu iegūs klase no Jelgavas, tai balvā būs autobusa pakalpojumi klases ekskursijai 300 kilometru apjomā, kā arī ielūgumi uz Ledus skulptūru festivālu. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti līdz 20. janvārim, ar tiem sazinoties individuāli. Jāpiebilst, ka kolāžas tiks eksponētas Ledus skulptūru festivāla laikā un publicētas iestādes “Kultūra” “Facebook” lapā.

Darbus līdz 12. janvāra pulksten 10 var iesniegt Jelgavas kultūras nama dežurantam Krišjāņa Barona ielā 6  pirmajā stāvā, ar norādi – “Gundaram Caunem” vai nosūtīt pa pastu (pasta zīmogs – 12. janvāris) uz adresi: JVPI “Kultūra”, K.Barona iela 6, Jelgava, LV– 3001, ar norādi “Skolēnu kolāžu konkursam “Starptautiskais ledus skulptūru festivāls Jelgavā””. Papildu jautājumu gadījumā interesenti aicināti sazināties ar organizatoriem, rakstot pa e-pastu gundars.caune@kultura.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kolāžu konkursa NOLIKUMS

PIETEIKUMS_Kolāžas Jelgava 2024

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departaments

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.