Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Par Kalnciema pagasta pārvaldes vadītāju ieceļ Kristu Ribakovu

Šodien, 9.jūnijā, Jelgavas novada dome lēma par jauno Kalnciema pagasta pārvaldes vadītāju, amatā apstiprinot Kristu Ribakovu, kura jaunos amata pienākumus sāks pildīt no 20.jūnija, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkurss uz vakanto amatu tika izsludināts maijā, kad līdzšinējais pārvaldes vadītājs Pēteris Veļeckis sāka pildīt Jelgavas novada deputāta pienākumus.

Izsludinātajam vakantajam pagasta pārvaldes vadītāja amatam kopumā bija atsaukušies un savus pieteikumus iesnieguši četri pretendenti, kuri visi atbilda pašvaldības izvirzītajām prasībām un tika aicināti uz darba interviju. Balsošanai par iecelšanu amatā virzīts pretendents ar augstāko iegūto punktu skaitu.

Izvēle par labu jaunajai pagasta pārvaldes vadītājai veikta, ņemot vērā viņas iegūto izglītību, iniciatīvu pieņemt jaunus izaicinājumus un spēju sevi pārliecinoši prezentēt darba pārrunās. Krista Ribakova, kura Kalnciemā dzīvo jau 17 gadus, ieguvusi profesionālo bakalaura grādu sabiedrības vadībā. Savukārt viņas līdzšinējā darba pieredze saistīta ar klientu apkalpošanu un piesaistīšanu, tāmju sagatavošanu, datu apstrādi un komunikācijas stratēģiju izstrādi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Kalnciemā esmu uzaugusi, mācījusies, strādājusi, piedalījusies dažādās kultūras un sabiedriskās aktivitātēs. Kopš sevi atceros, mani vienmēr ir saistījusi sabiedriskā līdzdalība, viedokļa paušana un rūpes par vidi sev apkārt. Uzskatu, ka mana spēja efektīvi un stratēģiski komunicēt, vadīt un rast risinājumus dažādās nestandarta situācijās ļaus veikt pārvaldes vadītāja amata pienākumus mērķtiecīgi, strukturēti un sistemātiski. Uzskatu, ka pārvaldes vadītājam būtiski ir uzklausīt iedzīvotāju viedokļus, intensīvi sadarboties ar Jelgavas novada pašvaldību, būt atvērtam dažādām sadarbībām, piemēram, vietējiem uzņēmējiem, kā arī – spēt rast finansiālus risinājumus arī ārpus piešķirtā finansējuma,” stāsta apstiprinātā Kalnciema pagasta pārvaldes vadītāja Krista Ribakova.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.