Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Jelgavas novads paraksta sadarbības memorandu ar Ukrainas pilsētu Rava – Rusku

Jelgavas novada pašvaldība un Ļvivas apgabala Ravas-Ruska pilsēta (Ukraina) parakstīja sadarbības memorandu, lai veicinātu ilgtermiņa abpusēji izdevīgas attiecības starp abām pašvaldībām, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No Jelgavas novada pašvaldības puses memorandu parakstīja domes priekšsēdētājs Madars Lasmanis un no Ravas-Ruska pilsētas puses – domes priekšsēdētājs Ivans Ivanusa.

Memoranda mērķis ir veicināt dažāda veida sadarbību starp abām pašvaldībām – veicināt pašvaldību sadarbību sociālajā un humanitārajā jomā un pieredzes apmaiņu zinātnes, pētniecības, izglītības, veselības aprūpes, kultūras, mākslas, tūrisma un sporta attīstības, iedzīvotāju sociālās aizsardzības, komunālās saimniecības, ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, ekoloģijas un dabas resursu racionālas izmantošanas, rūpniecības, tirdzniecības, lauksaimniecības, investīciju un cita veida ekonomiskās sadarbības jomā. Kā arī paredzēts kopīgi piedalīties programmās un projektos, kas saistīti ar pašvaldību kopienu ilgtspējīgu attīstību, inovācijām, sabiedriskajām un nevalstiskajām organizācijām, labdarības fondiem un citām institūcijām.

Sadarbība jau ir uzsākta. Proti, bērniem no Rava-Ruska pašvaldības tiks organizēta nometne, kas norisināsies Jelgavas novadā no 18.jūlija līdz 27.jūlijam. Paredzēts, ka ieradīsies 27 ukraiņu bērni un trīs pavadošās personas.

Foto: Jelgavasnovads.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.