Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pārlielupes un Miezītes bibliotēkā notiks Māmiņdienai veltīta ģimeņu sestdiena

11. maijā pulksten 11 Pārlielupes bibliotēkā Loka maģistrālē 17, bet pulksten 14 Miezītes bibliotēkā Dobeles šosejā 100A notiks īpaši Māmiņdienai veltīts pasākums ģimenēm ar pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem, informē Jelgavas Pilsētas bibliotēka.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklētajiem būs iespēja noskatīties leļļu teātra mazizrādi “Kur ņemt vienu apkampienu”, kas iestudēta pēc Deivida Mellinga grāmatas ar tādu pašu nosaukumu motīviem. Grāmata vēsta par mazu lācēnu Duglasu ar plašu un mīlošu sirdi, kurš grib kādam dāvāt savu mīlestību. Jaukā pavasara rītā lācītis pamostas un saprot, ka viņam ir nepieciešams apkampiens. Kur ņemt vienu apkampienu? To īsto apkampienu?  Duglass dodas meklēt kādu, ko varētu samīļot.

Pēc izrādes notiks radošā darbnīca, kurā bērni varēs izveidot savai māmiņai apsveikuma kartiņu ar lācīti Māmiņdienā, kuru šogad svinēsim 12. maijā.

Savukārt, lai mudinātu vecākus un vecvecākus atrast laiku lasīt priekšā grāmatas saviem bērniem un mazbērniem, bibliotēka šajā dienā arī sagatavojusi aktivitāti “Lasa mammas, omes, vecmāmiņas”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ieeja pasākumā – bez maksas.

Foto: Jelgavas Pilsētas bibliotēka

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.