Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

„Pārspēj šo, ja Tu vari!”

Biedrība „Laiks Jauniešiem” organizēs Zemgales plānošanas reģiona Izglītības iestāžu popielas konkursu „Pārspēj šo, ja Tu vari!”. Pasākums notiks ar uzņēmumu un privātpersonu atbalstu, informē biedrības valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Norises vieta: Īslīces kultūras nams, Bauskas novads, Īslīces pagasts, Rītausmas. Norises laiks: 2023. gada 18. februārī, pulksten 15.00.

Šāda biedrības aktivitāte paredzēta ar mērķi apzināt un pulcēt Zemgales plānošanas reģiona izglītības iestāžu jauniešus vienuviet, paužot savas radošās spējas, prasmes un talantus. Sniedzot iespēju uzstāties publikas priekšā, jauniešiem tiek dota iespēja gūt skatuves pieredzi un gūt motivāciju tālākā attīstībā, tādējādi veicinot radošo izaugsmi.

Konkursa „Pārspēj šo, ja Tu vari!” potenciālās dalībnieku komandas aicinātas iepriekš reģistrēties interneta vietnē https://www.laiksjauniesiem.lv/popiela/ līdz 2023. gada 13. februāra, pulksten 20.00. Lai pieteiktos konkursā, NAV noteikta dalības maksa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa organizators, biedrības „Laiks Jauniešiem” valdes priekšsēdētājs Gints Jankovskis informē, ka ar sadarbības partneru atbalstu izveidots balvu fonds. Trešajai vietai balvā – 100 eiro, otrajai vietai – 200 eiro. Uzvarētāju komanda saņems naudas balvu 300 eiro. Tiks pasniegta arī žūrijas simpātiju balva. Laureāti naudas balvu varēs izlietot izglītības iestāžu aktivitāšu organizēšanā vai pašpārvaldes attīstībā.

Konkursantu sniegumu vērtēs žūrija piecu dalībnieku sastāvā. Vienam priekšnesumam atvēlētais laiks sava priekšnesuma prezentēšanai – četras minūtes,” skaidro G.Jankovskis.

Viņš atzīst, ka Covid-19 un krīze Ukrainā ir veicina satraukta emocionālā fona veidošanos bērnos un jauniešos. Konkursa „Pārspēj šo, ja Tu vari!” viens no uzdevumiem ir dāvāt prieku un veidot pārliecību un ticību savai varēšanai un talantam. Valdes priekšsēdētājs pauž cerību, ka konkurss veidosies par ikgadēju un apmeklētu pasākumu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Jaunieši ir mūsu tagadne – reģistrējies un iegūsti atbalstu savas izglītības iestādes aktivitāšu organizēšanā vai pašpārvaldes attīstībā. Gaidīsim Jūs visus ciemos: Bauskas novads – Latvijas jauniešu galvaspilsēta 2023!” uzsver konkursa rīkotājs.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.