Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pārsteigta, pagodināta un no jauna motivēta

Gada sporta laureātu sarakstu pēc tradīcijas un nozīmības ievada olimpisko sporta veidu pārstāvji. Tā par Latvijas Gada sportistiem ar Trīs zvaigžņu balvu nupat godināti Tokijas zelta medaļnieks 3x3 basketbolists Kārlis Lasmanis un pludmales volejboliste Tīna Graudiņa, kas pārī ar Anastasiju Kravčenoku olimpiādē ieņēma augsto ceturto vietu. Savs visā Latvijā atpazīstams Tokijas čempions ir arī mums – 3x3 basketbolists “Jelgavas Gada sportists 2021” Edgars Krūmiņš, bet vienlīdz augstu Gada sportistes godā – Bērnu un jaunatnes sporta skolas trenera Jura Laura audzēkne jaunā smaiļotāja Melānija Čamane.
– Kā juties līdzās olimpiskajam čempionam? – jautāju sportistei, kurai aizvadītais bijis pirmās starptautisko sacensību pieredzes un, jā, – arī pirmo lielo panākumu gads.
Jutos pagodināta, un reizē likās arī mazliet jocīgi, ka esam nolikti vienādās pozīcijās, – viņš ir olimpiskais čempions, bet man tikai piecpadsmit gadu un salīdzinoši sportā vēl neko neesmu sasniegusi.
– “Jelgavas Gada sportiste” – ko tev nozīmē šis sporta speciālistu vērtējumā tomēr acīmredzot pelnītais tituls?
Pirmās izjūtas, kad no trenera par to uzzināju, bija pārsteigums. Bet nākamā doma – ka savā pirmajā junioru gadā esmu ļoti augstu novērtēta.
– Kad un kā sāki nodarboties ar smaiļošanu?
Bija man kādi deviņi gadi, kad par to pastāstīja klasesbiedrene. Vēl pirms skolas biju pamēģinājusi peldēšanu un pat futbolu, bet tolaik gāju dejošanā, kas arī tā kā sāka mazliet apnikt. Gribējās kaut ko jaunu. Aizgāju uz nodarbību, un man ļoti iepatikās – gan treniņgrupas kolektīvs, gan treneri, gan arī pati smaiļošana. Iespēja vasarā būt ārpus telpām, uz ūdens un dabā, arī ziemas treniņu dažādība – tā mani saista joprojām.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.