Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” un “Rimi” akcijā piepildītas vairāk nekā 5000 pārtikas pakas; aktīvākie Zemgalē – jelgavnieki

Lai atbalstītu trūkumā nonākušās Latvijas ģimenes, 14. oktobrī Pārtikas banka “Paēdušai Latvijai” un “Rimi” aicināja uz tradicionālo pārtikas paku piepildīšanas akciju. Pavisam piepildītas 5057 pārtikas pakas, kas palīdzēs nodrošināt ikdienas maltītes vairāk nekā 15 tūkstošiem cilvēku. 2152 pakas piepildītas Rīgā, 2873  reģionos un 32 pakas ziedojuši Rimi e-veikala apmeklētāji. Zemgalieši kopā piepildījuši 306 pakas, un aktīvākie bijuši jelgavnieki, kas kopīgiem spēkiem nokomplektējuši vairāk nekā trešo daļu šī apjoma, informē akcijas rīkotāji.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Akcijā šoreiz piedalījās 48 “Rimi” veikali Rīgā un Latvijas novados, tostarp Zemgalē – Bauskā, Dobelē, Jelgavā un Tukumā. Visvairāk paku – 120 – piepildījuši jelgavnieki, 108 pakas nokomplektētas Bauskā, bet 78 – Dobelē.

“Šobrīd Pārtikas banka ik mēnesi palīdz vismaz 6500 cilvēku – to vidū ir gan ģimenes ar bērniem, gan seniori, kā arī personas ar invaliditāti un viņu tuvinieki. Šī akcija ir īpaši aktuāla: ņemot vērā ekonomisko situāciju Latvijā un pasaulē, rudens sezonā prognozējam līdz pat 25% pieprasījuma kāpumu pēc pārtikas pakām. Gaidāmā ziema un lielais dzīves sadārdzinājums liek pārskatīt savus paradumus ikvienam.

Diemžēl daļai Latvijas iedzīvotāju, kas nonākuši finansiālās grūtībās, nav iespējas kaut ko ietaupīt vai uzkrāt, tāpēc viņiem būs ļoti nepieciešama līdzcilvēku palīdzība. Lēšam, ka vairākiem simtiem Latvijas ģimeņu šīs pārtikas pakas ir, iespējams, vienīgā iztika, tāpēc paldies ikvienam, kurš palīdzēja tās piepildīt!” saka Agita Kraukle, pārtikas bankas “Paēdušai Latvijai” vadītāja.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

“Rimi” ik mēnesi ziedo vairāk nekā 20 tonnu pārtikas, nodrošinot palīdzību trūkumcietējiem visā Latvijā, un šajā izaicinošajā laikā aicina stiprināt arī Pārtikas bankas kapacitāti.

“Esam gandarīti par mūsu pircēju jau ierasti lielo atsaucību, palīdzot piepildīt pārtikas pakas un atbalstot tos, kam klājas grūtāk. Priecājamies, ka paku komplektēšanai pievienojušies arī pircēji e-veikalā. Paldies, ka nepaliekat vienaldzīgi! Kā ilggadējais “Paēdušai Latvijai” sadarbības partneris un atbalstītājs esam uzsākuši arī ziedošanas kampaņu Pārtikas bankas darbības stiprināšanai, lai varētu izdalīt vēl vairāk pārtikas paku,” saka Juris Šleiers, “Rimi Latvia” sabiedrisko attiecību vadītājs, līdz 21. novembrim aicinot ziedot Pārtikas bankas darbības paplašināšanai pie “Rimi” kasēm, “Rimi” e-veikalā vai paedusailatvijai.lv.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.