Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pasta salas slidotava atsāk darbu; pirmais slidojums – šovakar

Atrisinātas tehniskās problēmas ar publiskās slidotavas ledus tīrāmo mašīnu un slidotava Pasta salā otrdien, 22. februārī, atsāk darbu. Pirmais publiskais slidojums paredzēts jau šovakar pulksten 19.40, bet publiskās slidošanas seansi notiks arī trešdien, piektdien, sestdien un svētdien, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau ziņots, ka brīvdienās sabojājās slidotavas ledus tīrāmā mašīna, līdz ar to visi paredzētie slidojumi sestdien un svētdien tika atcelti. Šobrīd mašīna ir salabota un slidotava atsāk darbu.

Lai piedalītos publiskās slidošanas seansos, pieaugušajiem jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts, bērniem no 12 līdz 17 gadiem (ieskaitot) jāuzrāda derīgs sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts vai testēšanas sertifikāts (derīgs arī skolā veikto testu testēšanas pārskats), savukārt bērniem, kuri ir jaunāki par 12 gadiem, nebūs nepieciešams uzrādīt ne testa rezultātu, ne sertifikātu. Kopā ar sertifikātu, apmeklētājam jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments – pase vai ID karte.

Maksa par slidošanas seansu, kas ilgst vienu stundu – 3 eiro. Slidošana ar nūjām – 3,50 eiro, hokeja nūjas noma 1,50 eiro. Apmeklētāji var ierasties gan ar savām slidām, gan arī tās iznomāt. Slidu nomas maksa – 2 eiro. Slidotavā par pakalpojumu var norēķināties gan skaidrā naudā, gan ar bankas karti.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Publiskās slidošanas seansi Pasta salas slidotavā

Otrdien, 22. februārī

Pulksten 19.40

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Trešdien, 23. februārī

Pulksten 19.30 (slidošana ar nūjām)

Piektdien, 25. februārī

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 20.15

Sestdien, 26. februārī

Pulksten 12.30

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 15.30

Pulksten 17

Pulksten 18.30

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 20

Svētdien, 27. februārī

Pulksten 12.30

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pulksten 14

Pulksten 15.30

Pulksten 17

Pulksten 18.15

Pulksten 19.45

Informācijai par publiskās slidošanas seansiem, aktuālajām izmaiņām var sekot līdzi Zemgales olimpiskā centra (ZOC) mājaslapā www.zoc.lv, sadaļā “Slidotava”. Papildu informāciju par slidojumiem var uzzināt pa tālruni 20367677.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.