Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pašvaldības vadība un speciālisti tiekas ar Jelgavas uzņēmējiem bēgļu jautājumā

Otrdien, 15. martā, Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš tikšanās reizē ar pilsētas uzņēmējiem pārrunāja šobrīd aktuālos jautājumus, kas saistīti ar pašvaldības darbu atbalsta sniegšanā Ukrainas civiliedzīvotājiem, kas izmitināti pilsētā, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tikšanās laikā dažādu pašvaldības struktūru vadītāji, speciālisti, kas iesaistīti atbalsta sniegšanā bēgļiem, iepazīstināja  uzņēmējus ar pilsētā izveidoto informācijas apkopošanas, atbalsta darbu koordinēšanas sistēmu un procesiem, ko uzņēmēji novērtēja atzinīgi.

Diskusijas laikā tika skarti jautājumi par pašvaldības rīcības plānu iespējamās krīzes situācijas gadījumā, bēgļu izmitināšanu, nodarbinātību, izglītības nodrošināšanu un vēl ciešākām sadarbības iespējām šajos jautājumos starp uzņēmējiem pašvaldību.

“Paldies  visiem pilsētas uzņēmējiem, kas iesaistījās atbalsta sniegšanā Ukrainai, kas ziedoja un palīdzēja kravas nosūtīšanā sadraudzības pilsētai Ivanofrankivskai un kas gatavi atbalstīt bēgļus, piedāvājot darba iespējas. Paldies uzņēmējiem, kas aktīvi sadarbojas  ar pašvaldību un izprot, cik svarīgi visiem iekļauties vienotā informācijas apmaiņas procesā, lai pēc iespējas ātrāk un efektīvāk risinātu aktuālus jautājumus jaunu pārbaudījumu laikā,” uzrunā uzņēmējiem teica A. Rāviņš, vēršot uzmanību arī uz pasaulē notiekošo kiberkaru.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz 15. marta pēcpusdienai Jelgavā un Jelgavas novadā kopumā izmitināti 270 bēgļi no Ukrainas. 

Foto: no Jelgava.lv arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.