Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pēc “Prāta vētras” koncerta Jelgavā – satiksmes ierobežojumi

23. jūlijā pļavā pretī Jelgavas pilij norisināsies grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “Gads bez kalendāra” pirmais koncerts. Iedzīvotājiem un pilsētas viesiem jāņem vērā, ka koncerta dienā satiksmes plūsma pilsētā var palielināties un koncertam noslēdzoties, no pulksten 23.30 līdz 00.30 tiks slēgta satiksme pār Driksas un Lielupes tiltu posmā no Akadēmijas ielas līdz Kalnciema ceļam. Satiksme tiks atjaunota, samazinoties cilvēku plūsmai, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Palielināsies satiksmes intensitāte

Satiksmes plūsmas intensitāte pilsētā sestdien palielināsies, sākot ar koncerta teritorijas ieeju atvēršanu – no pulksten 18. Nokļūšana koncerta teritorijā tiks organizēta caur trīs ieejām – divām no Rīgas ielas un no Vecā ceļa puses.

Ierodies ar velosipēdu vai kājām

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmeklētāji aicināti doties uz koncertu ar velosipēdu vai kādu citu dabai draudzīgāku transporta līdzekli, atstājot to velosipēdu novietnē pie koncerta norises vietas (skatīt shēmā).

Automašīnu stāvlaukumi un maršruta plānošana

Automašīnas varēs novietot pie Zemgales Olimpiskā centra stāvlaukumā, pie Lielupes krasta promenādes, Cukura ielā, Peldu ielā, Vecajā ceļā pie Lielupes, aiz Jelgavas pils, Sporta ielā 2C un citos pieejamos auto stāvlaukumos, kas norādīti shēmā. Lai efektīvāk plānotu maršrutu, tiešsaistē varēs saņemt satiksmes informāciju caur navigācijas lietotni “Waze”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Koncerta teritorijā, pie ieejas tuvāk skatuvei, darbosies informācijas telts, kurā varēs saņemt palīdzību, vai ziņot par nozaudētām vai atrastām mantām.

Koncerta norises dienā no pulksten 18 līdz 00.00 tiks slēgta ūdens satiksme Lielupē gar koncerta norises vietu. Savukārt no šodienas līdz sestdienai (ieskaitot) slēgts koka skatu tornis Pils salā.

Iedzīvotāji un pasākuma apmeklētāji aicināti iepazīties ar saskaņoto satiksmes shēmu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau rakstījām, ka AS “Pasažieru vilciens” grupas “Prāta Vētra” koncerttūres “Gads bez kalendāra” atklāšanas koncerta Jelgavā apmeklētāju ērtībai ir papildinājusi vilcienu kustības sarakstu ar reisu Nr.6752 Jelgava (00.45) – Rīga (01.30) no Jelgavas uz Rīgu 24.jūlijā. No Jelgavas stacijas vilciens aties pulksten 00.45, informēja “Pasažieru vilciena” pārstāvji.

Pasažieri aicināti izvērtēt iespēju doties uz staciju “Cukurfabrika”, jo ceļš no koncerta norises vietas Lielupes pļavā pretī Jelgavas pilij līdz stacijai “Cukurfabrika” ir nedaudz īsāks kā līdz stacijai “Jelgava”. Stacijā “Cukurfabrika” vilciens piestās pulksten 00.50.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.