Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pēc vērienīga remonta durvis ir vērusi BENU Aptieka t/c “Pilsētas pasāža”

BENU Aptieka Jelgavā, tirdzniecības centrā “Pilsētas pasāža” Driksas ielā 4, ir piedzīvojusi vērienīgas pārmaiņas. Tagad aptieka atrodas daudz lielākās un ērtākās telpās, kā arī piedāvā klientiem vēl plašāku sortimentu. Par jauninājumiem aptiekā un tās sortimentā, kā arī aktuālajiem piedāvājumiem un pakalpojumiem BENU Aptiekā stāsta aptiekas vadītāja un farmaceite Laila Lindermane.

Plašāks sortiments

Par atjaunoto jelgavnieku iecienīto BENU Aptieku jau ir dzirdētas pirmās atzinīgās un sajūsmas pilnās atsauksmes no klientiem, atzīst aptiekas vadītāja L. Lindermane: “Aptiekas telpas tagad ir ievērojami plašākas, līdz ar to viss ir kļuvis daudz pārredzamāks un vēl ērtāk pieejams mūsu klientiem. Turklāt arī piedāvātais preču klāsts ir kļuvis daudzveidīgāks – gan veselības stiprināšanai, gan skaistumam, ikdienas labsajūtai un higiēnai. Aptiekas piedāvājumā ir visu veidu medikamenti – recepšu, bezrecepšu un kompensējamie, kompensējamās, medicīnas preces, uztura bagātinātāji, higiēnas preces un īpaši augstvērtīga ādas un matu kopšanas kosmētika no dažādu valstu un Latvijas vadošajiem zīmoliem.”Aptiekas vadītāja uzsver: “Jautājiet padomu farmaceitiem, mēs jums ieteiksim un palīdzēsim gan akūtos gadījumos, gan profilaktiskos nolūkos un piemeklēsim piemērotākos līdzekļus un produktus katrā situācijā, kā arī pastāstīsim par to pareizu lietošanu, uzglabāšanu un citiem saistītiem jautājumiem!”

Pieejamie pakalpojumi

L. Lindermane stāsta, ka aptieka piedāvā arī dažāda veida pakalpojumus, piemēram, asinsspiediena mērīšanu un cukura vai holesterīna līmeņa noteikšanu. “Pēc iepriekšēja pieraksta jūs varat pārbaudīt arī ādas un matu stāvokli un uzzināt, kas ir piemērots tieši jūsu ādas un matu kopšanai. Tiek nodrošināta arī ārsta izrakstītu medikamentu piegāde mājās, ja klientam kādu iemeslu dēļ nav iespējams apmeklēt aptieku.”

BENU Aptiekās ir iespējams iegādāties arī dāvanu karti par vēlamo summu, ja rodas šaubas par pareizo pirkuma izvēli tuviem un mīļiem cilvēkiem.

  • Neaizmirstiet stiprināt imunitāti!

Šobrīd, kad vīrusu izplatība vēl joprojām ir īpaši augsta, ir svarīgi atcerēties par D un C vitamīna nozīmi imunitātes stiprināšanā. Īpaši aktuāli ir arī kompleksie vitamīni, ar omega-3 bagātie zivju eļļas preparāti, kā arī dažādu ārstniecības augu preparāti organisma stiprināšanai un aizsargspēju atbalstam.

Pašreiz BENU Aptiekās ir pieejams grandiozs marta piedāvājums ar atlaidēm līdz pat 50% imunitāti stiprinošiem līdzekļiem, TOP uztura bagātinātāji par lieliskām cenām un skaistas atlaides kosmētikai! Savukārt katru pirmdienu BENU kartes īpašniekiem, kas sasnieguši 60 gadu vecumu, pirkumam BENU Aptiekās ir iespēja saņemt 20% atlaidi!*

Būsiet laipni gaidīti BENU Aptiekā Jelgavā, tirdzniecības centrā “Pilsētas pasāža” Driksas ielā 4, katru dienu no plkst. 8 līdz 20. Tālrunis 63023690.

* Piedāvājums attiecas uz pilniem preču iepakojumiem, akcijas precēm, uzrādot BENU karti. Piedāvājums neattiecas uz zālēm, pakalpojumiem, kompensējamām un daļēji kompensējamām precēm, mākslīgajiem maisījumiem zīdaiņiem un dāvanu kartēm. Piedāvājums neattiecas uz pirkumiem BENU e-Aptiekā. Atlaides tiek piemērotas, ievērojot Latvijas normatīvo aktu prasības. Vairāk lasiet benu.lv.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.