Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Peldētājiem Latvijas čempionāta medaļu birums Ķīpsalā (FOTO)

Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi izcīnījuši 5 zelta, 14 sudraba un 9 bronzas medaļas Latvijas junioru un jauniešu čempionātā, pēc iegūto godalgu kopskaita neoficiālajā komandu vērtējumā ieņemot pārliecinošu pirmo vietu.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā pastāsta JSPS direktora vietnieks Māris Lindenbaums, divu dienu sacensībās Ķīpsalas baseinā Rīgā kopumā startēja ap 450 sportistu, tostarp ārpus Latvijas čempionāta ieskaites arī seši peldētāji no Igaunijas un astoņi no Ukrainas. Junioru konkurencē sacentās 2005.–2008. gadā dzimušās meitenes un 2004. – 2007. gadā dzimušie puiši, jauniešiem – 2009. gadā dzimušas un jaunākas meitenes un 2008. gadā dzimuši un jaunāki zēni.

JSPS bija pārstāvēta ar 48 peldētājiem, kopumā izcīnot 20 medaļas individuāli un astoņas – stafetēs, kur, apliecinot komandas garu, trīsreiz iekarots arī goda pjedestāla augstākais pakāpiens. „Junioru puiši 4×100 metru kombinētajā stafetē turklāt uzvarēja ar jaunu sacensību rekordu,” atklāj M.Lindenbaums, piebilstot, ka arī iepriekšējais 2019. gadā sasniegtais rekords piederēja jelgavniekiem.

Individuāli no junioriem zelta medaļu 50 metros, sudrabu 200 metros un bronzu 100 metros brasā izcīnīja Rūta Šķirus, sudrabs arī Kristianam Brenčam 50 un 100 metros uz muguras, Matīsam Kaktiņam 100 metros brasā, Elijam Aleksejevam 200 metros tauriņstilā un Nikolai Elpei tāda paša garuma brīvā stila distancē, bet bronza Nikolasam Deičmanam 100 un 200 metros brīvajā stilā. Jauniešu konkurencē savukārt 200 metros uz muguras goda pjedestāla augstāko pakāpienu iekaroja Reinis Vilciņš, kuram arī sudrabs uz pusi īsākā distancē. Sudraba medaļas izcīnīja Jaroslavs Orbidāns 200 metros un Elizabete Šturma 100 metros brīvajā stilā, bet Artjoms Fomenko 100 metros brasā. Artjomam arī bronzas godalga uz pusi īsākā brasa distancē, bet starp meitenēm trešā ātrākā abās šajās distancēs bija Marija Selecka. Tāpat bronzas medaļas arī Rūdim Sondoram 200 metros kompleksā un Beātei Ziediņai 100 metros brīvajā stilā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdzās medaļniekiem M.Lindenbaums starp sasniegumiem atzīmē arī R.Vilciņa un Annas Apšenieces pirmoreiz izpildītos I sporta klases normatīvus un E.Šturmas sasniegto II sporta klases rezultātu.

Foto: JSPS

Latvijas čempioni un medaļnieki stafetēs

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Zelts

Junioru komanda 4×100 m brīvajā stilā (Roberts Gūtmanis, Artis Jurgens, Kristians Brenčs, Nikolass Deičmans)

Junioru komanda 4×100 m kombinētajā stafetē (K.Brenčs, Matīss Kaktiņš, Elijs Aleksejevs, N.Deičmans)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jauniešu komanda 4x100m kombinētajā stafetē (Reinis Vilciņš, Artjoms Fomenko, Jaroslavs Orbidāns, Adrians Pietkūns)

Sudrabs

Jauniešu komanda 4×100 m brīvajā stilā (R.Vilciņš, Andrejs Kudrjavcevs, A. Pietkūns, J.Orbidāns)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Junioru komanda 4×100 m kombinētajā stafetē (Anastasija Fortele, Rūta Šķirus, Nikola Elpe, Sofija Vanaga-Stūre)

Jauniešu komanda 4x100m brīvajā stilā (Beāte Ziediņa, Marija Selecka, Elizabete Šturma, Eva Hoļme)

Jauniešu komanda 4×100 m kombinētajā stafetē (B.Ziediņa, M.Selecka, Una Millere, E.Šturma)

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Bronza

Junioru stafetes komanda 4×100 m brīvajā stilā (N.Elpe, S.Vanaga-Stūre, Tīna Kalnišķe, A.Fortele)

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.