Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Peldētājiem medaļas Baltijas čempionātā

Jelgavas peldētāju „brigāde” ar trenerēm Jeļenu Visocku un Ingu Arnīti

Prāvu medaļu klāstu no Baltijas čempionāta Tartu mājās pārveduši Jelgavas Specializētās peldēšanas skolas (JSPS) audzēkņi. Kā pastāsta skolas direktora vietnieks Māris Lindenbaums, divu dienu sacensībās apjomīgajā 50 metru 10 celiņu peldbaseinā „Aurakeskus” izlases sastāvā startēja 14 JSPS audzēkņi.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Par Baltijas čempioniem no mūsējiem pieaugušo konkurencē kļuva Jevgeņijs Boicovs (50 m brass), bet starp jauniešiem – Kristians Brenčs (100 un 200 m uz muguras) un Nikolass Deičmans (200 m komplekss), kuram arī vēl sudrabs 400 metros kompleksā un 100 metros brīvajā stilā. „Sacensību divās dienās Nikolass kopā gan individuālajās distancēs, gan izlases sastāvā stafetēs veica septiņus peldējumus. Turklāt uzreiz pēc 400 metru kompleksa grafikā nākamās bija stafetes, kas peldētājam dod ļoti nelielu atelpas brīdi,” sportista izturību raksturo M.Lindenbaums.

Bronzu 100 un 200 metru tauriņstila distancēs izcīnīja Elijs Aleksejevs. „Jauniešu konkurencē, kur startēja 2006. gadā dzimuši un jaunāki peldētāji, visas septiņas individuālajās distancēs izcīnītās godalgas Latvijas izlasei sarūpēja mūsu skolas audzēkņi,” palepojas M.Lindenbaums.

Sudraba medaļu 200 metros brasā starp junioriem un bronzu šīs distances pieaugušo vērtējumā izcīnīja Matīss Kaktiņš, bronza pieaugušo konkurencē arī Laurai Šinkus 50 metros uz muguras.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tāpat jelgavnieki bija līdzdalīgi pie izcīnītajām medaļām sešās stafetēs, turklāt 4×100 metru kombinētajā stafetē jauniešiem sudrabu nopelnīja simtprocentīgs mūsējo kvartets – K.Brenčs, Deniss Okulovs, E.Aleksejevs un N.Deičmans. Starp panākumiem atzīmējams arī Denisa pirmoreiz izpildītais sporta meistara normatīvs, 100 metru brīvā stila distanci nopeldot 54,33 sekundēs.

Foto: JSPS

Inga Arnīte ar audzēkņiem
Jelgavnieki – medaļnieki

Jelgavnieki Latvijas izlasē

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.