Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pensionāri, trūcīgas un maznodrošinātas personas, kā arī bāreņi turpmāk Jelgavas iedzīvotāja karti var noformēt ZRKAC

No septembra Jelgavas iedzīvotāja karti, kas ļauj saņemt braukšanas maksas atvieglojumus pilsētas sabiedriskajā transportā, pensionāri un citas iedzīvotāju grupas, kam tas pienākas kā pabalsts, var noformēt Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) Svētes ielā 33. Līdz šim to varēja izdarīt Jelgavas Sociālo lietu pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Šādu lēmumu Jelgavas dome pieņēma, lai mazinātu Sociālo lietu pārvaldes darbinieku slodzi – līdz ar paplašinātā mājokļu pabalsta nodrošināšanu, atbalstu Ukrainas bēgļiem, kā arī drīzumā gaidāmo atbalstu iedzīvotājiem energoresursu sadārdzinājuma kompensēšanai būtiski pieaug pārvaldes klientu loks, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Tas nozīmē, ka no septembra pensionāriem, politiski represētajām personām, trūcīgām un maznodrošinātām personām, kā arī bāreņiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem, kuriem nepieciešams atjaunot vai pirmreizēji saņemt Jelgavas iedzīvotāja karti, jādodas uz ZRKAC Svētes ielā 33. Karti iespējams noformēt pirmdienās no pulksten 14 līdz 20 vai ceturtdienās no pulksten 9 līdz 15, piesakoties ZRKAC Informācijas centrā.

Savukārt skolēni tāpat kā līdz šim Jelgavas skolēna apliecību var noformēt savā izglītības iestādē, bet Jelgavas iedzīvotāja karti:

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

– Jelgavas Izglītības pārvaldē – pašvaldībā deklarētie izglītojamie, kuri vispārējās vai profesionālās izglītības programmu klātienes formā apgūst citas pašvaldības vai valsts dibinātā, vai privātā izglītības iestādē, izņemot izglītojamos, kuri tiesīgi saņemt pašvaldības pabalstu sabiedriskā transporta pakalpojuma izmantošanai, kā arī bērni līdz pamatizglītības ieguves uzsākšanai neatkarīgi no to deklarētās dzīvesvietas;

– Jelgavas pašvaldības izglītības iestādē, kas īsteno pirmsskolas izglītības programmu, – bērni, kas attiecīgajā izglītības iestādē apgūst pirmsskolas izglītības programmu.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.