Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Personalizēts kalendārs – mārketinga instruments

Lai arī var šķist, ka drukāti kalendāri mūsdienās vairs nav aktuāli, tomēr tā tas nav – tie joprojām ir sastopami gan mājās, gan uzņēmumos. Patiesībā kalendārs var būt efektīvs mārketinga instruments, kas veicinas zīmola atpazīstamību. Šobrīd personalizēti kalendāri ir salīdzinoši vienkārši izgatavojami – kādēļ lai Tu to neizmantotu savā labā?

Kalendāri var kalpot kā laba dāvana klientiem un biznesa partneriem – tam ir praktiska funkcija, turklāt tas atgādinās par Tavu zīmolu visa gada garumā.

Kādēļ izgatavot personalizētu kalendāru?

Personalizēts kalendārs ir efektīvs mārketinga instruments vairāku iemeslu dēļ:

  • Tas veicina zīmola atpazīstamību. Personalizēts kalendārs ir labs veids, kā popularizēt savu uzņēmumu. Kalendārā izmantotie dizaina un satura risinājumi palīdz atspoguļot zīmola identitāti un vērtības;
  • Tas ļauj uzrunāt mērķauditoriju unikālā veidā. Personalizēts kalendārs ļauj sasniegt mērķauditoriju oriģinālā veidā – ar attēlu, saukļu vai citu elementu palīdzību. Kalendārā ir svarīgi iekļaut arī uzņēmuma logo un kontaktinformāciju;
  • Tas ir praktisks risinājums. Kalendārs ir ne tikai efektīvs mārketinga instruments – tas pilda arī praktisku funkciju. Līdz ar to personalizēts kalendārs, ko pasniegsi saviem biznesa partneriem un klientiem, būs noderīga dāvana, nevis uzbāzīga reklāma.

Mūsdienu tehnoloģiskās iespējas ļauj īstenot visdažādākās ieceres. Tomēr ir svarīgi arī izvēlēties uzticamu šī pakalpojuma sniedzēju, kas nodrošina kvalitatīvu galarezultātu.

enivo – kvalitatīvi kalendāri visām prasībām

Vai vēlies izmantot priekšrocības, ko sniedz personalizēta kalendāra izveide? Ieskaties uzņēmuma enivo interneta vietnē www.poligrafija.lv un izvēlies kādu no tur pieejamiem risinājumiem.

Reklāmas aģentūra enivo savā darbā izmanto augstas kvalitātes materiālus un mūsdienīgas tehnoloģijas. Vairāku gadu pieredze, kuru laikā tika īstenoti daudzi kalendāru drukas projekti, ļauj ieteikt labākos risinājumu, lai sasniegtu vēlamo rezultātu!

Aģentūra enivo piedāvā plašāko individuālo kalendāru sortimentu Baltijā. Tā ir iespēja izvēlēties kādu no daudzajām iespējām un pielāgot savām vajadzībām. Zinošie uzņēmuma darbinieki palīdzēs izveidot precīzu kalendāra maketu, kā arī piemeklēs labākos dizaina risinājumus.

Kalendārus iespējams izgatavot ne tikai latviešu valodā, bet arī citās. Unikālam rezultātam ir pieejamas arī dažādas pēcapstrādes iespējas.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.