Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pētera ielā Jelgavā Valsts policijas vairs nav

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa priekšniece, Izmeklēšanas nodaļas un Prevencijas grupas amatpersonas no pagājušās nedēļas pārcēlušās uz jaunām telpām Jelgavā, Atmodas ielā 19, Zemgales darījumu centra ēkā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Līdz ar to Valsts policija pilnībā atstājusi telpas Pētera ielā.

“Iepriekš apdzīvotās telpas Jelgavā, Pētera ielā bija nolietotas, tur bija darbam neatbilstoši apstākļi, ko nevar teikt par jaunajām telpām. Darbinieki ir priecīgi iekārtot kabinetus un uzturēties jaunajās telpās, jo Valsts policijā, tāpat, kā jebkurā citā darbā vietā ir svarīgi, kādā vidē darbinieki uzturas – ievērojot darba drošību un rūpējoties par darba vidi un kvalitāti,” norāda Valsts policijas pārstāve Madara Šeršņova..

Savukārt, kā jau ziņots, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas atrodas Jelgavā, Satiksmes ielā 2A.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jau 1. decembrī darbu jaunās telpās – Satiksmes ielā 2A – sāka jaunizveidotā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa Reaģēšanas nodaļa, bet kopš pagājušās nedēļas telpās Zemgales Darījumu centrā Atmodas ielā 19 strādā Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Dienvidzemgales iecirkņa priekšniece Dana Landsberga, Izmeklēšanas nodaļas un Prevencijas grupas darbinieki, bet atsevišķas Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes amatpersonas darbu turpina Akadēmijas ielā 3, bijušajās “SEB bankas” telpās. “Darbinieki telpas Pētera ielā 5 ir atstājuši, bet šobrīd no tām vēl tiek izvākts atlikušais inventārs,” tā policijas pārstāve.

Līdz ar to Valsts policijas struktūrvienības Jelgavā atrodas četrās adresēs: Katoļu ielā 8A, Satiksmes ielā 2A, Atmodas ielā 19 un Akadēmijas ielā 3, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību departamentā.

Ja nepieciešama Valsts policijas palīdzība, piemēram, lai iesniegtu iesniegumu, iedzīvotājiem jāvēršas Satiksmes ielā 2A. Turklāt Reaģēšanas nodaļa Satiksmes ielā 2A strādā diennakts režīmā. Tāpat ar Valsts policiju var sazināties, zvanot uz Operatīvās vadības nodaļu pa diennakts tālruni 110.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (1)

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.