Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pie Jelgavas pilsētas un novada domēm paceļ Ukrainas karogu (papildināta)

Solidarizējoties ar Ukrainas valsti, kur ceturtdienas agrā rītā bez kara pieteikuma iebruka Krievijas un arī Baltkrievijas militārie formējumi, pulksten 8.15 pie Jelgavas domes tika pacelts Ukrainas karogs. Līdzīgi Ukrainas karogs ir pacelts arī pie Jelgavas novada domes. Tiek rosināti priekšlikumi Ukrainas karogus pacelt arī pie citām pašvaldības iestādēm.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas domes deputāts Andris Tomašūns stāsta, ka pacelt Ukrainas valsts karogu pie Jelgavas domes aicinājis jau trešdien – pēc tam, kad Vladimira Putina režīms Krievijā par neatkarīgām no Ukrainas bija atzinis Luhanskas un Doņeckas republikas, kas pēc iepriekš pastāvošā teritoriālā iedalījuma bija Ukrainas apgabali. Deputāts piebilda, ka Krievijas prezidents, paziņojot par divu pseidorepubliku neatkarību atzīšanu, turpina Donbasa apgabala daļas aneksijas procesu.

Lai izteiktu atbalstu un solidarizējoties ar Jelgavas sadraudzības pilsētu Ukrainā Ivanofrankivsku (Ivano – Frankivsk), Jelgavas valstspilsētas pašvaldība sniegs finansiālu palīdzību 5000 eiro apmērā no Jelgavas budžeta līdzekļiem neparedzētiem gadījumiem. Šie līdzekļi paredzēti palīdzības sniegšanai Ukrainas iedzīvotājiem, kas nonākuši kara apstākļos, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Jelgavas valstspilsētas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, ņemot vērā Krievijas veikto militāro uzbrukumu Ukrainai un kara stāvokļa izsludināšanu, šodien sazinājies ar Jelgavas sadraudzības pilsētas Ivanofrankivskas vadības pārstāvjiem un saņēma apliecinājumu par smago situāciju pilsētā un valstī kopumā.  

Foto: Ruslans Antropovs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Komentāri (3)

    1. Un feisbukā pie šīs ziņas arī viens labi barots vepris, kurš bildēs redzams pie kutera stūres, ņaudēja, ka pabalstiem un bērnu laukumiņiem naudu nedodot – tā sacīt, kuterim sanāca, bet savam sīcim šis laukumiņu nevar uztaisīt.

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.