Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pie Jelgavas poliklīnikas notiks izglītojoša aktivitāte “Sargi Sirdi!”

Lai izglītotu iedzīvotājus par sirds veselību un Covid-19 ietekmi uz sirds veselību, 2. un 3. decembrī, no pulksten 10 līdz 15 pie Jelgavas poliklīnikas norisināsies aktivitāte “Sargi Sirdi!”.

Lai izglītotu iedzīvotājus par sirds veselību un Covid-19 ietekmi uz sirds veselību, 2. un 3. decembrī, no pulksten 10 līdz 15 pie Jelgavas poliklīnikas norisināsies aktivitāte “Sargi Sirdi!”.  Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledžas jaunie mediķi uzrunās iedzīvotājus un dalīs izglītojošus materiālus, kā arī sniegtas atbildes uz interesējošiem jautājumiem saistībā ar sirds un asinsvadu slimībām un Covid-19, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aktivitāti organizē biedrība “Parsirdi.lv” sadarbībā ar Jelgavas poliklīniku, kas veido Zemgales kardioloģijas centru.   

Biedrība “ParSirdi.lv” sadarbībā ar Latvijas Kardiologu biedrību izstrādājusi izglītojošu un iedvesmojošu materiālu iedzīvotājiem “Sargi Sirdi!” latviešu un krievu valodā ar speciālistu ieteikumiem par to, kā pandēmijas laikā parūpēties par savu sirds veselību, izdevumā sniegtas atbildes uz biežākajiem jautājumiem par vakcināciju pret Covid-19 un vīrusa ietekmi uz sirds veselību. Materiāla digitālā versija ir pieejama mājaslapā: www.parsirdi.lv.

Projektu finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.