Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pieaugs JNĪP pārvaldīšanas un Avārijas dienesta uzturēšanas maksa

Pamatojoties uz energoresursu cenu kāpumu, strauji pieaugošo inflāciju un to, ka no jaunā gada palielinās minimālās darba algas slieksnis valstī, SIA “Jelgavas nekustamā īpašuma pārvalde” (JNĪP), lai arī turpmāk varētu nodrošināt kvalitatīvu pārvaldīšanas pakalpojumu, no 2023. gada janvāra nedaudz paaugstina pārvaldīšanas maksu un Avārijas dienesta uzturēšanas maksu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

JNĪP vadītājs Signis Rīns skaidro, ka sniegto pakalpojumu cenas JNĪP nav mainījusi pēdējos trīs gadus, taču šobrīd būtiski pieaugušas izmaksas par elektrību, siltumu, gāzi, degvielu, tādējādi uzņēmumam ir neiespējami nodrošināt sniegto pakalpojumu kvalitāti, piesaistīt un noturēt kvalificētu darbaspēku, izpildīt saistības pret klientiem un vienlaikus domāt par uzņēmuma attīstību. Lai turpinātu nodrošināt sniegtos pakalpojumus, uzņēmums spiests paaugstināt pakalpojumu cenas.

“Uzņēmuma budžetu būtiski ietekmēs arī tas, ka no jaunā gada palielināsies minimālās darba algas slieksnis,” papildina S.Rīns, norādot, ka cenas no jaunā gada par JNĪP sniegtajiem pakalpojumiem mainīsies divās pozīcijās. No 0,114 uz 0,1768 eiro par kvadrātmetru plus PVN pieaugs maksa par mājas pārvaldnieka pakalpojumiem, kas ietver administratīvos pakalpojumus – mājas apsekošanu, nepieciešamo darbu organizēšanu, grāmatvedības uzskaiti, ēku uzturēšanu, elektroniskās sistēmas uzturēšanu, dokumentu sakārtošanu. Tāpat no janvāra visās JNĪP apsaimniekotajās mājās būs noteikta vienāda Avārijas dienesta uzturēšanas maksa – 0,0295 eiro par kvadrātmetru plus PVN. JNĪP skaidro, ka līdz šim dažādās mājās šī maksa atšķīrās.

Pēc JNĪP aprēķiniem, no jaunā gada rēķina pozīcija “Pārvaldīšana” palielināsies vidēji par 0,0672 eiro kvadrātmetrā plus PVN.   

Foto: no Jelgava.lv arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.