Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pieaugušie aicināti uz karjeras dienu Metālapstrādes mācību parkā

20. maijā Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Metālapstrādes mācību parkā Krišjāņa Barona ielā 40 notiks Pieaugušo karjeras diena, kas sniegs priekšstatu gan par karjeras un profesionālās izaugsmes iespējām nozarē, gan arī šāda veida prasmju izmantošanu sadzīvē, informē ZRKAC.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieaugušo karjeras dienā būs iespēja uzzināt par profesionālās izaugsmes iespējām metālapstrādes nozarē un noskaidrot, kādas mācību programmas jāapgūst, lai kļūtu par šīs jomas speciālistu. Tāpat dalībnieki profesionāļu uzraudzībā varēs iemēģināt roku metināšanā, lai gūtu priekšstatu, kā praktiski noris darba process.

Līdztekus profesionālā aspekta izzināšanai klātesošie noskaidros, kā metināšanas prasmes var izmantot jaunu vaļasprieku īstenošanā vai saimniecībā noderīgu darbu veikšanā.

Piedalīties karjeras dienā aicināti kā kungi, tā dāmas, tādējādi laužot stereotipus par metālapstrādes jomā strādājošo dzimumu dalījumu – šajā nozarē arvien biežāk sastopamas daiļā dzimuma pārstāves, un viņas raksturo uzņēmība, precizitāte un teicamas profesionālās prasmes.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieaugušo karjeras diena notiks 20. maijā pulksten 18 ZRKAC Metālapstrādes mācību parkā Krišjāņa Barona ielā 40. Dalība tajā ir bez maksas.

Interesenti gan aicināti līdz 17. maijam pieteikties pa tālruni 27800576 vai e-pastu metalapstrade@zrkac.jelgava.lv.

Foto: Zemgales reģiona Kompetenču attīstības centrs

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.