Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pieaugušie tiek aicināti uz Karjeras dienu Metālapstrādes mācību parkā

15. janvārī Zemgales reģiona kompetenču attīstības centra (ZRKAC) Metālapstrādes mācību parkā norisināsies Pieaugušo karjeras diena, lai gūtu priekšstatu gan par karjeras un profesionālās izaugsmes iespējām nozarē, gan arī šāda veida prasmju izmantošanu sadzīvē – personīgām vajadzībām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieaugušo karjeras dienā būs iespēja uzzināt par profesionālās izaugsmes iespējām metālapstrādes nozarē un noskaidrot, kādas mācību programmas nepieciešams apgūt, lai kļūtu par šīs jomas speciālistu.

Tāpat dalībnieki varēs profesionāļu uzraudzībā iemēģināt roku metināšanā, lai gūtu priekšstatu, kā praktiski noris darba process.

Līdztekus profesionālā aspekta izzināšanai, klātesošie noskaidros, kā metināšanas prasmes var izmantot jaunu vaļasprieku īstenošanā vai saimniecībā noderīgu darbu veikšanā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Dalībai pasākumā ir aicināti kā kungi, tā arī dāmas, tādējādi laužot stereotipus par metālapstrādes jomā strādājošo dzimumu dalījumu – šajā nozarē arvien biežāk sastopamas daiļā dzimuma pārstāves, kuras raksturo uzņēmība, precizitāte un teicamas profesionālās prasmes.

Pieaugušo karjeras diena norisināsies 15. janvārī plkst. 18.00 ZRKAC Metālapstrādes mācību parkā (Kr. Barona ielā 40). Dalība tajā ir bez maksas.

Pieteikšanās līdz 15. janvārim, zvanot pa tālruni 27800576 vai rakstot uz e-pasta adresi metalapstrade@zrkac.jelgava.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju sagatavoja Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs

Foto: unsplash.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.