Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Piektdien no Jelgavas uz Ukrainu dosies palīdzības konvojs; iedzīvotāji var sarūpēt ziedojumus  

Piektdien, 12. janvārī, Latvijā dzīvojošo ukraiņu biedrību konfederācija “Viche” no Hercoga Jēkaba laukuma organizē kārtējo konvoju ar palīdzības kravu uz Ukrainu. Šajā reizē uz Ukrainu tiks nosūtītas arī jelgavnieku labdarības akcijā sarūpētās saldumu paciņas, vilnas zeķes un cimdi. Ja iedzīvotāji vēlas papildus atbalstīt ukraiņu karavīrus un bērnunamu bērnus, piektdien no pulksten 14 līdz 16 var atnest ziedojumus uz Hercoga Jēkaba laukumu un paši nodot tos “Viche” pārstāvjiem, kuri tos tālāk nogādās Ukrainā. Ziedot aicina adījumus, higiēnas preces un saldumu paciņas.  

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Decembrī, iededzot Labo domu egli Driksas ielas gājēju posmā, tika uzsākta labdarības akcija, kuras laikā jelgavnieki līdz 8. janvārim bija aicināti sarūpēt dāvanas ukraiņu bērniem, kuri Ukrainā dzīvo bērnunamos, un karavīriem. Jelgavas Izglītības pārvaldes un Sabiedriskā centra rosinātā labdarības akcija guva lielu iedzīvotāju atsaucību, un piektdien saziedotais tiks nodots konvojam, lai to nogādātu Ukrainā un iepriecinātu gan bērnunamos dzīvojošos bērnus, gan karavīrus. Lai padarītu gaišāku un emocionāli siltāku ziemas periodu Ukrainā, kur joprojām notiek karadarbība, Jelgavas bērni izgatavojuši arī svētku apsveikumus ukraiņu karavīriem un bērniem. “Priecē, ka labdarības akcija jelgavnieku vidū guva lielu atsaucību. Paldies ikvienam, kurš iesaistījās un ar gaišām domām sarūpēja ziedojumus, ko nosūtīt Ukrainas bērniem un karavīriem,” jelgavniekiem pateicas labdarības akcijas organizatori.

12. janvārī no pulksten 14 līdz 16 Jelgavas iedzīvotājiem ir iespēja atnest ziedojumus uz Hercoga Jēkaba laukumu. Ziedot lūgums adījumus, higiēnas preces (piemēram, bērnu autiņbiksītes, mitrās salvetes, tualetes papīru, zobu pastu), kā arī saldumu paciņas.

Jāpiebilst, ka palīdzības konvoju uz Ukrainu no Jelgavas turpmāk plānots organizēt katra mēneša vidū.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Ziņu sagatavoja Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde Jelgavas Sabiedriskais centrs

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.