Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pieņem pieteikumus apkaimju attīstības projektu ideju īstenošanai

Līdz 8. maija pulksten 12 ir iespējams pieteikties līdzdalības projektu ideju īstenošanas konkursam, kas ļaus jelgavniekiem piesaistīt pašvaldības finansējumu savu ieceru īstenošanai pilsētas apkaimēs, informē pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Konkursa mērķis ir veicināt Jelgavas apkaimju attīstību, iedzīvotāju savstarpējo sadarbību un aktīvu iesaistīšanos savas dzīvesvietas apkaimes labiekārtošanā un teritorijas attīstībā. Konkursā aicinātas piedalīties gan nevalstiskās organizācijas, gan privātpersonas, kas ieinteresētas tuvākās apkaimes iedzīvotājiem aktuālu teritorijas labiekārtošanas un attīstības projektu realizēšanā.

Šogad konkursam piešķirtais finansējums ir 40 000 eiro. Galvenie noteikumi – projektu idejas realizē pašvaldība ar nosacījumu, ka viena projekta finansējums nepārsniedz 20 000 eiro, ieskaitot visus nodokļus un nodevas, kā arī iespējamo izmaksu pieaugumu projekta īstenošanas stadijā. To, kurus projektus realizēt, izvēlas iedzīvotāji balsojumā.

Ar konkursa nolikumu “Par līdzdalības projektu ideju īstenošanas konkursu” var iepazīties ziņas pielikumā, kā arī mājaslapas www.jelgava.lv sadaļā “Pilsēta”, “Līdzdalība”. Turpat pieejama projekta idejas pieteikuma veidlapa un plānoto izmaksu tāmes forma.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Projekta idejas pieteikumus var iesniegt gan klātienē Skolotāju ielā 8 Jelgavā pirmdienās no pulksten 8.30 līdz 19, otrdienās, trešdienās un ceturtdienās no pulksten 8.30 līdz 17, gan elektroniski (parakstītu ar drošu elektronisko parakstu) pa e-pastu apkaimes@sc.jelgava.lv, norādot konkursa nolikumā noteikto informāciju.

Informāciju par pieteikuma sagatavošanu un iesniegšanu var saņemt pa tālruni 63005467 vai sūtot jautājumus uz e-pasta adresi zanna.novasa@sc.jelgava.lv.

NOLIKUMS

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

PROJEKTA IDEJAS PIETEIKUMA VEIDLAPA

PLĀNOTO IZMAKSU TĀME

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.