Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pieteikt bērnu jaunajā Jelgavas bērnudārzā varēs pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un izglītības iestādes reģistrēšanas

Šobrīd vēl norit pēdējie darbi Brīvības bulvārī 31A, kur tiks izveidota jauna pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde. Ir uzsākta personāla komplektācija un darbinieku atlase, taču bērnu likumiskie pārstāvji šo bērnudārzu pirmsskolas rindu reģistrā kā vēlamo varēs atzīmēt tikai tad, kad objekts būs nodots ekspluatācijā un iestāde tiks reģistrēta Valsts izglītības iestāžu reģistrā. Pašvaldība informēs vecākus, kad šis process sāksies, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Jelgavas Izglītības pārvaldes vadītājas vietniece Sarmīte Joma skaidro, ka no vecākiem jau tiek saņemti zvani un e-pasti par to, kā var reģistrēt bērnu jaunajā bērnudārzā. “Lai izglītības iestāde varētu uzņemt bērnus un uzsākt licencētu pirmsskolas izglītības programmu īstenošanu, tā jāreģistrē Valsts izglītības iestāžu reģistrā, bet tas būs iespējams tikai pēc ēkas nodošanas ekspluatācijā un atbildīgo institūciju atzinumu saņemšanas,” skaidro S.Joma, norādot, ka informācija par bērnu uzņemšanu jaunajā bērnudārzā tiks publicēta mājaslapā www.jelgava.lv un pašvaldības informatīvajā izdevumā “Jelgavas Vēstnesis”, kā arī sociālajos tīklos. Vecākiem, kuri pirmsskolu rindu reģistrā ir norādījuši savu e-pastu un atzīmējuši, ka vēlas saņemt informāciju elektroniski, tiks nosūtīts arī informatīvs paziņojums par jaunas pirmsskolas izglītības iestādes reģistrāciju, un tad ikviena bērna likumiskais pārstāvis varēs veikt izmaiņas pirmsskolu rindu reģistrā, atzīmējot jauno iestādi kā vēlamo pirmsskolas izglītības apguvei savam bērnam.

Uzņemšana izglītības iestādē notiks pašvaldības saistošo noteikumu Nr.16-3 “Jelgavas valstspilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības nodrošināšanas funkcijas īstenošanas kārtība” 14. punktā noteiktajā kārtībā. Plānots, ka sākotnēji tiks uzņemti bērni no pusotra līdz četru gadu vecumam – kopumā 160 bērni astoņās pirmsskolas grupās.

Jautājumu vai neskaidrību gadījumā lūgums sazināties ar Izglītības pārvaldi pa tālruni 63012465.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Sīkāka informācija par jaunā bērnudārza vakancēm ir pieejama ŠEIT.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.