Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde 17. septembra sestdienā piecās nodaļās nodrošinās pases un eID kartes noformēšanu un izsniegšanu

Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) 17. septembra sestdienā piecās nodaļās rindas kārtībā nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu, informē PMLP Personāla vadības un sabiedrisko attiecību departaments.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Latvijas pilsoņi un nepilsoņi 17. septembrī pasi un eID karti noformēt un saņemt varēs pārvaldes Rīgas 1. nodaļā, Rīgas 2. nodaļā, Ogres nodaļā, Jelgavas nodaļā, Liepājas nodaļā un Jūrmalas nodaļā.

Minētās pārvaldes teritoriālās nodaļas klientu apkalpos no pulksten 8.00 līdz pulksten 16.00.

Pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārvalde aicina klientus 17. septembrī izmantot jauno risinājumu – iestāties rindā uz dokumentu noformēšanu vai saņemšanu attālināti, izmantojot “Qticket” mobilo lietotni. Jaunais risinājums klientiem ļauj taupīt laiku un doties uz nodaļu tikai tad, kad tuvojas apkalpošanas laiks.

Pārvalde aicina klientus neatlikt dokumentu noformēšanu uz nākamo pavasari, lai neveidotos ļoti lielas rindas pēc personu apliecinošajiem dokumentiem, un nākt noformēt dokumentus savlaicīgi – jau tagad.

Arī tie klienti, kuriem pases vai eID kartes derīguma termiņš beigsies tikai nākamā gada pavasarī, vasarā vai rudenī, ir aicināti jaunus dokumentus noformēt jau tagad. Tāpat pārvalde atgādina, ka klienti ir tiesīgi noformēt jaunus dokumentus arī vairākus mēnešus pirms vecā dokumentam termiņa beigām.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Foto: PMLP publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.