Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pirmajās divās nedēļās Jelgavā saņemti 1100 pieteikumi apkures izdevumu daļējai kompensācijai

Jelgavas pašvaldība līdz pat 30. aprīlim turpinās pieņemt pieteikumus valsts atbalstam šai apkures sezonai. Oktobrī atbalstam var pieteikties par iegādāto malku, granulām un briketēm, bet no 1. novembra arī atbalstam par apkurei izmantoto elektroenerģiju. Pirmajās divās nedēļās Jelgavā saņemti 1100 pieteikumi, lielākā daļa no tiem elektroniski vietnē www.epakalpojumi.lv, informē pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

No visiem 1100 pieteikumiem 800 iesniegti elektroniski un 300 klātienē Jelgavas pašvaldības Klientu apkalpošanas centrā. Savukārt tiem iedzīvotājiem, kuriem nav iespēju atbalstam pieteikties elektroniski, pašvaldība ir radījusi papildu iespēju pieteikumus iesniegt arī divās Jelgavas Pilsētas bibliotēkas filiālēs. Konsultācijas pašvaldībā par atbalsta pieprasīšanu var saņemt pa tālruni 63005492.

Iesniegt pieteikumu, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, var mājokļa īpašnieks, kopīpašnieks, īrnieks vai viņa pilnvarotā persona. Iesniedzot pieteikumu, jānorāda vārds, uzvārds, personas kods, kontaktinformācija, bankas vai pasta norēķinu sistēmas konta numurs, uz kuru pārskaitīt piešķirto atbalstu.

Tāpat pieteikums ietver pašapliecinājumu par attiecīgas apkures esību mājoklī un to, ka citi mājsaimniecības locekļi nav iesnieguši pieprasījumu. Jāuzrāda arī īpašuma tiesību apliecinoši dokumenti, piemēram, īres līgums. Savukārt, ja īpašuma tiesības apliecina zemesgrāmata, tā nav jāuzrāda, jo pašvaldībai ir pieeja zemesgrāmatas informācijai.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai saņemtu atbalstu, jāpievieno maksājumu apliecinoši dokumenti vai rēķins par apmaksāto elektroenerģiju. Izņēmums ir – par iegādāto malku līdz 31. augustam, par kuru nav saglabājies maksājuma čeks, – šajā gadījumā ir iespēja saņemt atbalstu bez maksājumu apliecinoša dokumenta 60 eiro apmērā. Taču būtiski uzsvērt, ka šo atbalsta veidu var pieprasīt tikai līdz 30. novembrim.

Piešķirot atbalstu, pašvaldība to 30 darbadienu laikā pārskaitīs uz iesniedzēja norādīto kontu.

Foto: pixabay.com un Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.