Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Platones upes tiltam Bauskas ielā nojauktas konstrukcijas

Jaunā tilta pāreja pār Platones upi pēc iespējas tiks veidota vecā tilta vietā.

Bauskas ielā Jelgavā, kur tiks izbūvēts jauns tilts pār Platones upi, veikta vecā gājēju tilta konstrukciju nojaukšana. Šonedēļ būvnieks SIA “Tilts” veic būvbedres rakšanu un tās nosusināšanu, bet nākamnedēļ plānota jaunā tilta urbpāļu izbūve, informē Jelgavas valstspilsētas pašvaldības iestāde “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Lai arī būvdarbu laikā iedzīvotāji varētu pārvietoties pa ierasto maršrutu, gājēju kustība no 2021. gada decembra vidus ir novirzīta pa izbūvēto pagaidu tiltu un koka laipu celiņu ar margām. Velosipēdistiem savai un citu drošībai pa gājēju celiņu un pāri pagaidu tiltam jāpārvietojas, velosipēdu stumjot blakus. 

Realizējot būvniecības ieceri “Tilta pārbūve pār Platones upi Bauskas ielā, Jelgavā” tiks izbūvēts jauns tilts autobraucējiem, velosipēdistiem un gājējiem. Jaunā tilta pāreja pār Platones upi pēc iespējas tiks veidota vecā tilta vietā, tiltam paredzētas divas četrus metrus platas braukšanas joslas un apvienotais gājēju-velosipēdistu celiņš. Kopējais tilta platums būs 11,9 metri, bet garums – 44,5 metri.

Jaunā tilta būvniecību plānots pabeigt līdz 2022. gada 30. novembrim.

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.