Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Pļavā pretī Jelgavas pilij sākušies teritorijas labiekārtošanas darbi “Prāta vētra” koncertam

Šodien, 15. jūlijā, pļavā pie Lielupes pretim Jelgavas pilij sākušies teritorijas labiekārtošanas darbi. 23. jūlijā tur tiks atklāta grupas “Prāta vētra” koncerttūre “Gads bez kalendāra,” informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Tiek veikti koncerta norises vietas labiekārtošanas un norobežošanas darbi, plānots, ka skatuves izbūves darbi Lielupes pļavā sāksies jau nākamās nedēļas sākumā. Skatuves vizuālo konceptu un scenogrāfiju veidojis Kaspars Roga un Ainars Pastars, SIA “Kompānija NA”. Kā uzsver organizatori, Jelgavas koncertu īpašu padara tā norises vieta – pļava pretī majestātiskajai Jelgavas pilij – un kuplais apmeklētāju skaits, kas pieaug ar katru koncerttūri.

“Prāta vētras” koncerts Jelgavā, pļavā pretī Jelgavas pilij, notiks 23. jūlijā pulksten 20. Koncertā izskanēs jau iemīļotas grupas melodijas un jaunā albuma “Gads bez kalendāra” dziesmas ar mūsdienu tautas mūzikas grupas “Tautumeitas” piedalīšanos.

Biļetes uz koncertiem pieejamas biļešu tirdzniecības vietnē eKase.lv, tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā un pilsētu kasēs. Jelgavā biļetes iespējams iegādāties Jelgavas kultūras nama kasē K.Barona ielā 6. “Prāta vētras” komanda internetā iegādātās koncerta biļetes aicina nedrukāt, bet gan izmantot iespēju tās saglabāt savā viedierīcē un pie ieejas koncertā uzrādīt digitāli. Iegādājoties biļeti internetā, pieejams arī eKase.lv jaunums – biļešu apdrošināšana sadarbībā ar apdrošināšanas sabiedrību “Balcia Insurance SE”, kas paredz naudas līdzekļu atmaksu, ja uz koncertu nav iespējams ierasties iepriekš neparedzētu apstākļu dēļ.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pasākuma apmeklētājs piekrīt, ka var tikt filmēts un fotografēts. Uzņemtais materiāls var tikt translēts, reproducēts un izplatīts bez ierobežojuma.

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.