Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

PMLP augustā un septembrī vairākās nodaļās nodrošinās dokumentu noformēšanu sestdienās

Ņemot vērā vasaras periodam raksturīgo lielo pieprasījumu pēc personu apliecinošiem dokumentiem, Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde (PMLP) vairākās nodaļās rindas kārtībā nodrošinās pilsoņu un nepilsoņu personu apliecinošu dokumentu – pases un eID kartes – noformēšanu un izsniegšanu sestdienās, informē PMLP.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pārvaldes Rīgas 1. nodaļā pakalpojumu varēs saņemt šajās augusta sestdienās – 6. un 20. augustā, savukārt septembrī – 3. septembrī un 17. septembrī.

Jelgavas nodaļā pilsoņu un nepilsoņu pases un eID kartes rindas kārtībā būs iespējams noformēt un saņemt 3. septembrī un 17. septembrī, turpretī Daugavpils nodaļā rindas kārtībā pakalpojumu nodrošinās 10. septembra sestdienā.

Minētās PMLP teritoriālās nodaļas klientu apkalpos no pulksten 8.00 līdz pulksten 16.00.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pakalpojumu saņemšana rindas kārtībā notiks bez iepriekšēja pieraksta. Klientiem, ierodoties saņemt pakalpojumu, tiks izdalīts noteikts numuriņu skaits, un katrs klients ar numuriņu tiks apkalpots atbilstoši tā kārtai rindā.

Lai pakalpojumu saņemšana noritētu veiksmīgi, uz jaunās pases un/vai eID kartes nomaiņu obligāti jāņem līdzi savs vecais personu apliecinošais dokuments, kurš būs jānodod nodaļā.

Pārvalde atgādina, ka, noformējot bērnam pasi vai eID karti, paša bērna klātbūtne līdz 9 gadu vecumam (ieskaitot) nav obligāta, t. i., bērnam ar vecāku nodaļā obligāti jāierodas tikai vienu reizi, un tas var būt arī noformēto dokumentu saņemšanas brīdī. Šādā gadījumā, lai noformētu bērnam dokumentu, obligāti nepieciešama fotosalonā izgatavota bērna fotogrāfija, kuru vecāks iesniegs pārvaldes klientu apkalpošanas speciālistam, ierodoties izgatavot dokumentus.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Klientus, kuri plāno saņemt pakalpojumus rindas kārtībā minētajās dienās, PMLP aicina pirms došanās uz nodaļu sekot līdzi laikapstākļu prognozēm un padomāt par laikapstākļiem atbilstošu apģērbu. Tāpat, ņemot vērā Covid-19 infekcijas pieaugumu valstī, PMLP aicina, ierodoties saņemot pakalpojumu, lietot sejas maskas.

Foto: PMLP

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.