Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Politiski represētās personas aicina noformēt Latvijas aptiekas “Sudraba Plus” kartes

2022.g. 6. decembrī tika noslēgta vienošanās starp biedrību ,,Latvijas Politiski represēto apvienība” (LPRA) un SIA ,,Latvijas aptieka”, kuru parakstīja LPRA priekšsēdētājs Ivars Kaļķis un SIA ,,Latvijas aptieka” valdes pr-js Alvis Ērglis, informē LPRA sekretāre, valdes locekle Dagnija Liepiņa.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Vienošanās paredz, ka SIA ,,Latvijas aptieka” bez atlīdzības nodod LPRA 10 000 aptiekas “Sudraba Plus” kartes, kas piešķir tiesības LPRA biedriem vai to ģimenes locekļiem saņemt aptiekas un tās sadarbības partneru piedāvātās preces un pakalpojumus ar noteiktajām atlaidēm, atbilstoši aktuālajām aptiekas un sadarbības partneru akcijām un piedāvājumam.

,,Latvijas aptieka” Sudraba Plus karti politiski rerpesētām personām bez maksas izsniegs līdz 2023.gada 31. martam.

Lai karti saņemtu, politiski represētā persona vai tās ģimenes locekļi ir aicināti ierasties ,,Latvijas aptieka” tīkla aptiekā, līdzi ņemot politiski represētās personas apliecību. Lai Sudraba Plus karte sāktu darboties, būs nepieciešams aizpildīt anketu, kuru varēs saņemt aptiekā.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Informāciju par aptieku tīklu Latvijā atradīsiet mājas lapā www.latvijasaptiekas.lv

Neskaidrību gadījumā zvanīt vai rakstīt SIA ,,Latvijas aptieka” komercdirektores vietniecei mārketinga jautājumos, atbildīgajai par šo projektu Zitai Jēkabsonei, t. 26160099, zita.jekabsone@eaptieka.lv

Foto: “Latvijas aptieka”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.