Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Portālā Latvija.lv pieejama reģistrēšanās vietne privātpersonām, lai pieteiktu mājokli Ukrainas civiliedzīvotāju izmitināšanai

Paplašināti dzīves situāciju apraksti portālā Latvija.lv sadaļā Pakalpojumi Ukrainas civiliedzīvotājiem. Personas, kuras vēlas sniegt palīdzību sev piederošā mājoklī izmitinot Ukrainas civiliedzīvotājus, nekustamo īpašumu var reģistrēt Latvija.lv.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Papildus publicēta informācija par pasta sūtījumu apmaiņu ar Ukrainu, kur skaidrots Latvijas Pasta sniegtais atbalstu Ukrainas pilsoņiem un pievienots pašvaldību kontaktinformācijas saraksts izmitinātājiem, tādējādi nodrošinot ērtu saziņu ar pašvaldību pārstāvjiem, informē Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļa. 

Dzīves situācijas ir dažādi dzīves notikumi, ar kuriem var saskarties jebkurš Latvijas iedzīvotājs un kuros personai var rasties nepieciešamība pēc noteiktu pakalpojumu kopuma, piemēram, jautājumi, kas saistīti ar uzņēmuma reģistrēšanu, darba zaudēšanu un meklēšanu, izglītību, veselību, nekustamo īpašumu, tiesībām, nodokļiem un naudu, ceļošanu, mājdzīvniekiem u. c.   

Visus dzīves situāciju aprakstus vari atrast vietnes Latvija.lv pirmajā lapā, izvēloties pakalpojuma kategoriju, piemēram, Ģimene, Māja un vide, Izglītība u. c.   

Foto: pixabay.com

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.