Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Privātīpašnieku nesaskaņu dēļ Jelgavā atslēgts ūdens Asteru ielā 17; “Jelgavas ūdens” nodrošina dzeramā ūdens cisternu

No piektdienas vakara Jelgavā ir atslēgta ūdens padeve Asteru ielas 17. namam, kas pieslēgts privātam ūdens un kanalizācijas tīklam, kurš ved caur īpašumu Atmodas ielā 9. Lai iedzīvotājiem nodrošinātu minimālās higiēnas prasības, pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Jelgavas ūdens” sestdien un svētdien divas reizes dienā Asteru ielas 17 iedzīvotājiem nodrošina dzeramā ūdens cisternu, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

SIA “Jelgavas ūdens” informē, ka bijušās viesnīcas “Brīze” attīstītājs pirms daudziem gadiem izbūvēja privātu kanalizācijas un ūdens tīklu, kuram, izbūvējot daudzdzīvokļu namu, uz savstarpējās vienošanās līguma pamata, pieslēdzās arī Asteru ielas 17. nams.

Mainoties Atmodas ielas 9. nama īpašniekam un Asteru ielas 17. nama apsaimniekotājam, starp privātīpašniekiem ir radušās savstarpējas nesaskaņas. Apsaimniekotājs ir vērsies SIA “Jelgavas ūdens” ar lūgumu piedāvāt variantus, kā māja varētu pieslēgties pilsētas tīkliem.

“Jelgavas ūdens” ir sniedzis informāciju par diviem iespējamajiem variantiem, taču līdz šim apsaimniekotājs nav atbalstījis nevienu no tiem un rīkojies. Uzņēmumā norāda, ka nesaskaņas privātīpašnieku starpā ilgst jau vairākus gadus. Un vakar bez iepriekšēja brīdinājuma ir atslēgta ūdens padeve. 

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Asteru ielas 17. nama apsaimniekotājs vērsās SIA “Jelgavas ūdens”, lai uzņēmums nodrošina dzeramā ūdens cisternu. Izprotot situācijas nopietnību un iedzīvotāju vajadzības, tas arī noorganizēts, un sestdien viena cisterna piegādāta jau pulksten 11, bet otra tiks piegādāta pulksten 17. Svētdien dzeramā ūdens cisterna tiks piegādāta pulksten 10 un 15. Atbildību par epidemioloģisko prasību ievērošanu pie dzeramā ūdens cisternas uzņemas mājas apsaimniekotājs.        

Foto: Jelgava.lv

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.