Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Projekta īstenošanai biedrībai “Tuvu” piešķirs līdzfinansējumu

27.aprīļa Jelgavas novada domes sēdē Jelgavas novada deputāti no pašvaldības budžeta līdzekļiem lēma piešķirt 1000 eiro līdzfinansējumu biedrībai “Tuvu” projekta “Labiekārtotas brīvā laika pavadīšanas teritorijas “Vieta, kur atkal satiekas paaudzes” izveide” īstenošanai, informē Jelgavas novada pašvaldība.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Tuvu” projekta gaitā blakus biedrības sociālās palīdzības centram Saules ielā 2, Brankās iecerējusi iekārtot daudzfunkcionālu labiekārtotu brīvā laika pavadīšanas teritoriju ģimenēm ar bērniem, jauniešiem un senioriem. Parks sastāvēs no bērnu rotaļu laukuma ar spēļu iekārtu un šūpolēm, volejbola laukuma un vietas sportiskām aktivitātēm visos gadalaikos, laivu piestātnes un makšķerēšanas vietas upes malā, piknika zonas ar ierīkotu ugunskura vietu, spēļu galdiem, kā arī brīvdabas bibliotēkas.

Biedrība “Tuvu” norāda, ka, izveidojot daudzfunkcionālu labiekārtotu brīvā laika pavadīšanas teritoriju visu vecumu cilvēkiem, tiks veicināta ne tikai vietas pievilcība, bet pats galvenais – tiks attīstītas jaunas, kompleksas sociālās palīdzības metodes un veicinātas sabiedriskās aktivitātes. Turklāt teritorijā uzturēties un darboties varēs jebkurš interesents, ne tikai biedrības “Tuvu” mērķa grupas. Projektu plānots īstenot līdz šā gada 1.septembrim.

Projekts tiks īstenots Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansētās Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākuma „Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” ietvaros, un tā realizācijas kopējās izmaksas ir 17 265, 20 eiro.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Biedrība “Tuvu” ir labdarības organizācija, kas palīdz grūtībās nonākušām Latvijas ģimenēm un vientuļiem cilvēkiem, kā arī strādā ar jauniešiem, organizējot nometnes un pasākumus, dodot jauniešiem iespēju lietderīgi pavadīt brīvo laiku veselīgā un pilnvērtīgā vidē. Biedrība arī realizē dažādus labdarības projektus, ieguldot biedrības labdarības veikalu peļņu un sadarbībā ar atbalstītājiem Latvijā un ārvalstīs.

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.