Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Puse no pērn notikušajām Jelgavas domes jaunā sasaukuma sēdēm bijušas videokonferences režīmā

Puse no 2021.gadā notikušajām Jelgavas domes jaunā sasaukuma sēdēm bijušas videokonferences režīmā, liecina pilsētas pašvaldības apkopotā informācija.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Aizvadītā gada jūnijā Latvijā notika pašvaldību vēlēšanas, līdz ar to 2021.gadā Jelgavas domē strādāja divi deputātu sasaukumi – līdz 30.jūnijam darbu turpināja iepriekšējā dome, bet kopš 1.jūlija lēmumus pieņem jaunā dome.

Kopumā 2021.gadā notikusi 21 Jelgavas domes sēde, tostarp septiņas ārkārtas sēdes. Tajās pieņemti 333 lēmumi un izdoti 27 Jelgavas pašvaldības saistošie noteikumi, tajā skaitā grozījumi esošajos saistošajos noteikumos.

No 2021.gada 1.janvāra līdz 30.jūnijam iepriekšējā sasaukuma domes deputātiem notika deviņas domes sēdes, tostarp divas ārkārtas sēdes. No tām astoņas Covid-19 pandēmijas ierobežojumu dēļ aizvadītas attālināti – videokonferences režīmā, bet viena – klātienē.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Iepriekšējais domes sasaukums, kas strādāja no 2017.gada vasaras, pieņēma 128 lēmumus un izdeva 15 saistošos noteikumus, tajā skaitā arī grozījumus saistošajos noteikumos.

2021.gada 1.jūlijā uz pirmo domes sēdi pēc pašvaldību vēlēšanām sanāca jaunā Jelgavas dome, kas darbu turpina pašlaik. No 2021.gada 1.jūlija līdz 31.decembrim jaunajam domes sasaukumam notikušas 12 domes sēdes, tajā skaitā piecas ārkārtas. Sešas no tām aizvadītas videokonferences režīmā un tikpat klātienē.

Dome šī pusgada laikā pieņēmusi 205 lēmumus un izdevusi 12 saistošos noteikumus, ieskaitot grozījumus saistošajos noteikumos.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pagājušajā gadā kopumā aizvadītas 53 četru domes pastāvīgo komiteju sēdes un piecas komiteju kopīgās sēdes.

Teksts: LETA

Foto: no arhīva

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.