Raibais “Zemgale Juniors” novembris

Jelgavas jauniešu hokeja komanda “Zemgale Juniors” novembrī izcīnīja divas uzvaras un piedzīvoja divus zaudējumus, paralēli treniņos strādājot pie aizsardzības uzlabošanas.

Šosezon Junioru Attīstības hokeja līgā (JAHL) turnīra tabulas augšgalā ir liela konkurence starp sešām komandām, kura veicina hokejistu izaugsmi. “Zemgale Juniors” ir labas uzbrūkošas spējas, bet aizsardzībā ir vēl daudz darāmā.

5.novembrī jelgavnieki tikās ar pretiniekiem no “Prizmas” un trešās trešdaļas spēja izlīdzināt spēles rezultātu. Diemžēl tikšanas izskaņā nenoturēja aizsardzību un piekāpās ar rezultātu 3:6 (0:2; 2:1; 1:3). Ar vārtu guvumiem spēlē izcēlās Deniss Vilmans, Artūrs Užulis un Ričards Grubinskis.

12.novembrī savās mājās “Zemgale Juniors” ar rezultātu 3:0 (0:0; 1:0; 2:0) pārspēja dinamisko un vienmēr motivēto “”HK Tukums”. Jelgavnieku uzvaru kaldināja Denisa Vilmana, Ričarda Grubinska un Roberta Vītola vārtu guvumi.

19.novembrī “Zemgale Juniors” trešajā trešdaļā nenosargāja divu vārtu pārsvaru, bet spēja izcīnīt uzvaru spēles papildlaikā pret “Liepājas SSS” ar rezultātu 5:4 (3:2; 1:0; 0:2; 1:0). Deniss Vilmans spēlē guva trīs vārtus, Artūram Užulim un Ričardam Grubinskim – pa vieniem vārtiem.

26.novmbrī Jelgavā “Zemgale Juniors” tikās ar savu jauno principiālo pretinieku – “Brocēni”. Principialitātei cīņai piedod fakts, ka viesu komanda tagad spēlē vairāki bijušie “Zemgale Juniors” hokejistiem, kuriem ir motivācija parādīt sevi bijušai komandai.

Spēles rezultātu otrajā trešdaļā atklāja “Zemgale Juniors” uzbrucējs Emīls Griķis, bet trīs minūšu laikā viesi rezultātu izlīdzināja. Trešajā trešdaļā jelgavnieki ļāva viesiem gūt četrus ātrus vārtus, kas noveda pie zaudējuma ar rezultātu 1:5 (0:0; 1:1; 0:4).

Raibie spēļu rezultāti neļāva komandai uzlabot pozīcijas turnīra tabulā, bet “Zemgale Juniors” saglabā pozīciju izslēgšanas spēļu zonā un strādās pie rezultātu uzlabošanas.