Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Raiņa parkā veikta apgaismojuma pārbūve

Šomēnes pabeigta Raiņa parka apgaismojuma pārbūve – uzstādītas 45 parka tipa apgaismojuma laternas, 46 jauni LED gaismekļi, iebūvēti 2 prožektori Raiņa pieminekļa izgaismošanai, kā arī kopumā izbūvēti jauni apgaismes kabeļi 529 m garumā, informē “Pilsētsaimniecība”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Laternas ir aprīkotas ar attālinātās vadības iekārtām, kas nodrošina automātisku gaismekļu darbību, kas ilgtermiņā ļaus samazināt elektrības patēriņu līdz 50%  jeb aptuveni 450 MWh/gadā.

Raiņa parka apgaismojuma pārbūve ir daļa no Emisijas kvotu izsolīšanas instrumenta līdzfinansētā projekta “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana pašvaldību publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā”.  Modernizācija ļauj samazināt siltumnīcefekta gāzu emisiju un uzlabot energoefektivitāti Jelgavas valstspilsētas pašvaldības publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā, izmantojot tādas tehnoloģijas un videi draudzīgus paņēmienus, kas ļauj samazināt esošo elektroenerģijas patēriņu. Raiņa parka apgaismojuma pārbūves kopējās izmaksas 66 877,70 eiro (ar PVN).

Foto: “Pilsētsaimniecība”

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.