Raksturu cīņā “FS Jelgava” piekāpjas “Metta” (FOTO, VIDEO)

Futbola komanda “FS Jelgava” Zemgales Olimpiskā centra Jāņa Lūša stadionā “Optibet” Virslīgas otrā apļa ietvaros raksturu cīņā ar rezultātu 2:3 (1:0; 1:3) piekāpās “Metta” futbolistiem.

Siltā otrdienas vakarā 353 skatītāji ieradās Zemgales Olimpiskajā centrā, lai pavērot Jelgavas komandas cīņu Virslīgā. Pretī stājās “Metta” ar jauniem un motivētiem spēlētājiem, kuri pirmajā aplī piekāpās “FS Jelgava”, kas deva viņiem motivāciju atspēlēties.

Futbolisti no pirmām spēles minūtēm parādīja, ka spēlēs ātru un uzbrūkošu futbolu, kuru papildināja profesionāla tiesnešu brigāde Andra Treimaņa vadībā, kura netraucēja sportistu centieniem.

Bumbas kontrole pirmajā puslaikā pārgāja no vienas komandas pie otras un tās mēģināja veidot bīstamas situācijas pie pretinieku vārtiem, bet tā arī nespēja tikt galā ar pretinieku aizsardzību, atstājot abu komandas vārtsargus bez lieka darba.

Pirmā puslaika pieliktā laikā Oskars Rubenis no laukuma vidus atdeva piespēli Ralfam Maslovam uz soda laukuma kreisās malas līniju. Ralfs ilgi negaidot apstrādāja bumbu un ar labās kājas sitienu raidīja to vārtu tālajā, augšēja stūrī, izvirzot “FS Jelgava” spēles vadībā – 1:0.

“FS Jelgava” ar vārtu guvumu ieguva lielu motivāciju un otro puslaika uzsāka pozitīvā noskaņojumā, cenšoties palielināt savu pārsvaru. Diemžēl vienā mirklī jelgavnieki pazaudēja kontroli par bumbu un šo momentu izmantoja “Metta” futbolisti.

54. minūtē pēc tālās piespēles jelgavnieku soda laukumā nonāca Artjoms Puzirevskis, kurš divu aizsarga ielenkumā spēja izdarīt sitienu par bumbu. Tā augsti aizlidoja gaisā, pārlidoja pāri vārtsargam Raivo Stūriņam un piezemējās “FS Jelgava” vārtos – 1:1.

Rīdzinieki pēc gūtiem vārtiem atplauka un 60. minūtē, pēc jelgavnieku kļūdas saspēlē, uz soda laukuma labās malas līnija izskrēja senegālietis Usmans Sovs, kurš bumbu raidīja vārtu tālajā kreisajā stūrī, izvirzot “Metta” spēles vadībā – 1:2.

Loģiski, ka “FS Jelgava” spēlētāji uzreiz steidza glābt situāciju un jau pirmajā uzbrukumā rīdzinieku soda laukumā tika pārkāpti noteikumi pret nigērieti Viktoru Osuagvu. 11 metru soda sitienu tika uzticēts izpildīt pussargam Danilam Patijčukam, kurš ar spēcīgu sitienu vārtu kreisajā mālā panāca rezultātu – 2:2.

Abu komandu spēlētāji atlikušās trīsdesmit minūtes izmisīgi centās izraut uzvaru, jo abas vēlējās šajā spēlē gūt trīs punktus. Diemžēl divas minūtes līdz pamatlaika beigām, pēc ātri izmestā sānu iemetiena, rīdzinieku uzbrucējs Artjoms Puzerevskis spēja vienatnē apspēlēt “FS Jelgava” aizsargus un ieraidīja bumbu laukuma saimnieku vārtos, panākot spēles gala rezultātu – 2:3.

“Otrais puslaiks parādīja, ka mēs vēl nespējam “nomierināt” spēli un novadīt to loģiskām beigām. Laikam pretinieks šodien spēlēja vairāk, kā komanda, nekā mēs. Uzskatu, ka šodien viesiem uzvarēja komandas gars. Centīsimies, lai tādas spēles vairs neatkārtotos. Var zaudēt meistarīgai komandai, bet nedrīkst zaudēt raksturu spēlēs,” – tikšanās iznākumu komentēja galvenā trenera vietas izpildītājs Valērijs Redko.

Nākamo spēli “FS Jelgava” aizvadīs jau šo sestdien 13. maijā, dodoties izbraukumā pie vieniem no Virslīgas līderiem “RFS”.