Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Rekordliels dalībnieku skaits dodas Dobeles pilsētas dzimšanas dienas gājienā

Rekordliels dalībnieku skaits 8.jūnijā devās gājienā, kas tradicionāli notiek Dobeles pilsētas svētku laikā. Kā informē Dobeles novada Kultūras pārvaldes projektu vadītāja Sandra Safranoviča, šogad gājienā ar nosaukumu “Dzimšanas diena”, kas dots par godu pilsētas 770 gadu jubilejai, kopumā devās pat vairāk nekā divi tūkstoši dalībnieku.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Kā jau ierasts gājienam dalībnieki pulcējās pie Dobeles Sporta halles, lai tālāk pa Brīvības un Baznīcas ielām dotos uz pilsētas vēsturisko Tirgus laukumu. Dzimšanas dienas gājienu ierasti atklāja Dobeles novada pašvaldības Centrālās pārvaldes darbinieki ar Dobeles novada domes priekšsēdētāju Ivaru Gorski priekšgalā. Gājienā piedalījās vairāk nekā 40 darbinieki no Administratīvās, finanšu, attīstības, juridiskās, iepirkumu, infrastruktūras, nekustamā īpašuma, būvvaldes, informācijas un tehnoloģiju, sabiedrisko attiecību, iekšējā audita, pilsētas pārvaldības nodaļām. Kopā ar viņiem gājienā devās ciemos atbraukušo sadraudzības pilsētu pārstāvji gan no Latvijas, gan no kaimiņvalstīm – Lietuvas un Igaunijas, gājienu turpinot visiem pārējiem dalībniekiem. Tāpat kā pērn, gājiena dalībnieki tajā devas sadalīti zonās pa nozrēm – “Dobele dara”, “Svin”, “Sporto”, “Māca”, “Rada” un “Sargā”.

Par priecīgāku atmosfēru rūpējās pūtēju orķestri “Auce” un “Dobele”.

“Lai Dobele zeļ, lai tajā ir daudz laimīgu cilvēku un saticības. Novēlu, lai pilsēta turpina augt un attīstīties, saglabājot savu unikālo vēsturisko šarmu un radot jaunas iespējas ikvienam tās iedzīvotājam, “ pēc gājiena, uzrunājot klātesošos, vēlēja Dobeles novada domes priekšsēdētājs Ivars Gorskis.

Foto: Anete Podvinska

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.