Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

“Riga TechGirls” martā vadīs bezmaksas IT prasmju apmācības veselības aprūpes speciālistiem Latvijā

“Riga TechGirls” martā vadīs bezmaksas informācijas tehnoloģiju (IT) prasmju apmācības veselības aprūpes darbiniekiem un topošajiem ārstiem tehnoloģiju apguvei “Cilvēcīgi par tehnoloģijām”.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Apmācību programma paredzēta ikvienam veselības nozares pārstāvim, tai iespējams pieteikties līdz 21.martam. Tā ir iespēja trīs mēnešu laikā 24 tiešsaistes nodarbībās un četrās praktiskajās nodarbībās uzlabot zināšanas par dažādu rīku un tehnoloģiju lietošanu veselības aprūpē un iegūt noderīgas prasmes ikdienas lietošanai.

Šogad apmācības būs veltītas veselības aprūpes darbiniekiem un medicīnas studentiem – feldšeriem, medicīnas māsām, farmaceitiem, ķirurgiem un citiem. Aptaujās un intervijās ar 120 nozares pārstāvjiem “Riga TechGirls” pārstāvji identificējuši vairākus ar digitālajām prasmēm un tehnoloģijām saistītus izaicinājumus veselības aprūpē, tostarp nozares darbiniekiem nereti trūkst pilnvērtīgas izpratnes par tādiem aspektiem kā digitalizācijas un datu nepieciešamība, datu drošības robežas, saistība starp dažādām sistēmām, pieeja dažādu iestāžu dokumentiem, datu izsekojamība, izpratne par globālajām tendencēm, tostarp par tehnoloģiju risinājumiem, kurus lieto pacienti.

Mācības tiešsaistē norisināsies no 21.marta līdz 8.jūnijam. Programmas dalībnieki iegūs noderīgas prasmes ikdienas pielietojumam tādās jomās kā pacientu pieredze un komunikācija, dati un datu drošība, veselības aprūpē izmantojamie rīki un veselības aprūpē izmantojamās tehnoloģijas.

Saturs turpināsies pēc reklāmas.

Pieteikties mācībām iespējams vietnē “https://cilvecigipartehnologijam.lv/veselibas-aprupes-parstavju-registracija/”.

Apmācības “Cilvēcīgi par tehnoloģijām” norisinās otro gadu. pērn programmas mērķauditorija bija skolotāji un radošo industriju pārstāvji. Kopumā programmās piedalījušies vairāk nekā 4500 dalībnieku no Latvijas un visas pasaules vecumā no 15 līdz 90 gadiem.

Foto: publicitātes

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.