Abonē e-avīzi "Zemgales Ziņas"!
Abonēt

Rimants sodu jau izcietis, Jurijam un Pēterim būs jāpastrādā

2024. gada februārī piecu dienu laikā Zemgales rajona tiesā Jelgavā tika paziņoti spriedumi trim apsūdzētajiem. Uz apsūdzēto sola bija nonākuši trīs vīrieši, katrs no viņiem bija pārkāpis citus Krimināllikuma pantus. Vienam apsūdzētajam piespriests cietumsods, ko viņš jau izcietis, bet diviem – sabiedriskais darbs.

Rimants nez kur bija iegādājies bisi, kuru bez attiecīgas atļaujas glabāja guļamistabā. Jurijs tirgoja kontrabandas cigaretes, bet kaut kad iepriekš uz savu galvu bija iztīrījis tobrīd jau mirušā tēva bankas kontu. Pēteris pārkāpa tiesas lēmumu, vienu reizi satiekoties ar personu, kurai bija noteikta pagaidu aizsardzība pret vardarbību. Ar to pietika, lai Pēteris saņemtu diezgan bargu sodu. Visās trijās lietās spriedumi stājušies likumīgā spēkā.

Lai turpinātu lasīt rakstu, nepieciešams iegādāties ZZ.lv abonementu:

"ZZ.lv Plus" abonentiem būs pieeja unikālam izdevniecības saturam, kur atspoguļosim notikumus un procesus vietējos novados. Raksti, intervijas, bilžu galerijas, video saturs.

Abonē ZZ.lv digitālo saturu par 0.99€ uz pirmajām 4 nedēļām*

*Pēc izmēģinājuma perioda beigām ik pēc četrām nedēļām tiks veikts automātiskais maksājums - 1.99€ par abonēšanas periodu. Abonēšanu vari pārtraukt jebkurā brīdī savā ZZ.lv kontā.

Līdzīgi raksti

Reklāma

Atbildēt

Paldies, Jūsu ziedojums EUR ir pieņemts!

Jūsu atbalsts veicinās kvalitatīvas žurnālistikas attīstību Latvijas reģionos.

Ar cieņu,
ZZ.lv komanda.